Про нас


Туристична компанія “Сімейний-відпочинок”  на ринку туристичних послуг України дотримується політики співпраці лише з надійними партнерами у сфері туризму, банківських послуг, страхування. У свою чергу намагаємось дотримуватись кращих стандартів ведення бізнесу.

Із самого початку ми намагаємося бути кращими в цій області й завжди працюємо над підвищенням якості обслуговування. З перших днів головними принципами роботи компанії стали: орієнтованість на вимоги клієнта, високий рівень і стабільність якості послуг, ретельний вибір готелів, надійність, грамотність, компетентність і професіоналізм. Неухильно дотримуючись цих принципів, ми одержали визнання провідних готелів і авіакомпаній світу, подяку й лояльність наших клієнтів.

Основа нашої роботи із туристом - це персональний підхід  й максимальне задоволення всіх його вимог до відпочинку. Для цього ми створили продуману систему організації поїздки. Усе починається з обговорення Ваших побажань і переваг. Ви можете як під'їхати до нас у кожній з офісів для роботи із клієнтом, так і зробити це телефоном. Для того щоб зрозуміти, що Вам ідеально підійде, ми не шкодуємо часу на особисте спілкування, на розроблення замовлення аж до самих дрібних деталей. Ми намагаємося бути гарними психологами. Кожний етап бронювання послуг узгоджується та обговорюється із туристом. Ми попереджаємо його про специфіку кожного напрямку й особливостях сервісу й готелів.

Надзвичайно важливими для нас є Ваші відгуки після повернення із подорожі: ми обов'язково перетелефонуємо, щоб поцікавитися тим, як пройшов відпочинок. Це дуже важливо для вдосконалення нашої роботи і покращення якості послуг, що будуть надаватись в подальшому.

Ми ретельно стежимо за всіма новинами: відкриттям нових готелів, запуском нових рейсів різних авіакомпаній, вивчаємо нові напрямки.

Послуги, які надає наша компанія, ми реалізуємо за оптимальними для покупця цінами, кращими на ринку.

Постійна динаміка росту продажів дозволили нам побудувати серйозні відносини із провідними операторами та авіакомпаніями світу. Ми домоглися визнання й плідно співпрацюємо з провідними операторами та готелями світу, що, у свою чергу, допомогло нам отримати спеціальні, більш вигідні, ніж в цілому по ринку, ціни.

Наші менеджери націлені на оптимізацію Вашого бюджету.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:

1. Туристична діяльність
Виїзний туризм:
- Індивідуальні та групові тури. Провідними напрямками діяльності є організація турів в наступні країни: Чорногорію, Хорватію, Болгарію, Туреччину, Польщу, Словаччину, Словенію,Румунію, Австрію, Чехію, Угорщину, Грузію, Білорусію, Грецію, Мексику, ОАЕ, Таїланд, Єгипет.

- Бронювання готелів та приватних апартаментів, трансфери, оренда автотранспорту, організація екскурсій.
- Автобусні чартерні рейси
- Авіачартерні рейси

В’їзний туризм:
Індивідуальні та групові тури, бронювання готелів, відпочинок на Чорному та Азовському морях, морські круїзи, гірськолижні курорти, екскурсійні тури по Львову та Україні, лікування на курортах України (Трускавець, Моршин, Східниця,Закарпаття та ін).

Внутрішній туризм:
- організація автобусних рейсів взимку до Буковелю, влітку до Криму.
- є туроператором по відпочинку у Карпатах – гарантовані блоки місць на курортах: Славське, Яремче, Ворохта, Буковель, Драгобрат.
- лікування та відпочинок на курортах Трускавця, Моршина та Східниці.
- організація святково-відпочинкових турів і їх проведення у автентичній обстановці.
- екскурсійні програми по Львову, замках Західної України та тури по всій Україні.

2. Консалтингові послуги:
- легалізація документів;
- переклади.

3. Навчання за кордоном

4. Продаж авіаквитків :
- бронювання та продаж авіаквитків у будь-яку країну світу,

6. Транспортні послуги:
- оренда автотранспорту у співпраці з провідними фірмами-перевізниками.
- трансфери та аренда автомобілів

7. Страхування
Співпрацюємо зі страховими компаніями
Ми пропонуємо:
- особисте страхування від нещасних випадків та медичне страхування,
- страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території України та за її межами – в міжнародній системі автострахування „Зелена Карта”,
- страхування клієнтів, що подорожують по Україні.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Туроператор Сімейний-Відпочинок Ваш надійний партнер!
Доступні ціни, висока якість обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта
зроблять Ваш відпочинок незабутнім!!!


Переглянути більшу мапу
Переглянути більшу мапу
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97