ОАЕ

ОАЕ

Варто відвідати:
Коротка інформація
Об'єднані Арабські Емірати – країна надзвичайно барвиста. Й тут можна побачити не лише жовтий колір - окрім величезних пустель і яскравого сонця в цій арабській країні присутні всі барви веселки. Білосніжні гандури на чоловіках, чорні шикарні абайї на жінках, що сидять за кермом яскраво-червоного Ferrari, сині води Персьської Затоки, соковита зелень рослин.
Опис країни


За рівнем розвитку ОАЕ давно випередили значну кількість країн світу. Чого варті тільки Пальмові острови або лижний курорт Ski Dubai при температурі до +50 С! А вершини інженерної думки, відомі башти – готель Бурдж аль Араб або Бурдж Халіф приводять у захоплення весь світ.

Клімат:

У Еміратах дуже добре себе почувають ті, хто не боїться спеки. Адже клімат в країні дуже жаркий і сухий  - тропічний пустельний. Літня температура може досягати позначки +50 С, взимку ж – +20-23 С. Опадів випадає мало, і протягом року вони нерегулярні.

Валюта: Валюта ОАЕ - дірхам. Курс дірхама ОАЕ по відношенню до долара США складає 3,66 дірхама за 1 долар США. Гроші краще міняти в обмінних пунктах в центрі міста, оскільки в готелях курс обміну невигідний.
Часовий пояс: Час в Об'єднаних Арабських Еміратах випереджає київський на 2 години. З останньої неділі березня до останньої неділі вересня - на 1 годину, тому що переходу на «літній час» в ОАЕ немає.
Географічне положення:

Основною географічною особливістю Об'єднаних Арабських Еміратів є те, що найбыльша частина території країни – це пустелі. На півдні та заході межують Емірати із Саудівською Аравією, на сході найближчим сусідом є Оман. З північного ж боку ОАЕ оточують простори Перської Затоки.

Населення:

Населення Об'єднаних Арабських Еміратів приблизно 4,5 млн. чоловік. Але цікаве те, що корінні жителі складають лише приблизно 30-40%, основна ж частин населення (близько 70%) –приїжджі робітники з інших країн, в основному з Індії, Пакистану, Шрі-Ланки.

Мова: Державна мова країни - арабська. Але, оскільки Емірати – це доволі світське і багате суспільство, практично всі жителі розмовляють англійською
Політичний устрій:

Емірати – це унікальне поєднання монархії та демократичного суспільства. Це федеральна держава, що складається з 7 еміратів – абсолютних монархій: Абу-Дабі, Бубай, Шарджа, Аджман, Рас Ель-Хайма, Фуджейра, Умм ель-Кайвайн.

Державний устрій - федерація еміратів. Глава держави - президент, що обирається Федеральною національною радою з числа монархів еміратів на 5 річний термін.

Влада знаходиться в руках президента, який також є еміром емірату Абу-Дабі. Влада в державі передається у спадок.

Виконавча влада країни представлена Радою міністрів.

Релігія:

Об'єднані Арабські Емірати – стовідсотково мусульманська країна, в якій сповідується іслам суннітського толку.  Але, не дивлячись на те, що іслам сповідає переважне число жителів, представлені в країні також і інші релігії: індуїсти – їх 25%, християни – 10%, буддисти – 5%, а також деякі інші.

Екстренні телефони:

Довідкова служба - 180
Служба точного часу - 140
Телеграма по телефону - 130
Поліція - 999
Швидка допомога - 998
Пожежна охорона – 997

Подорожуючи до ОАЕ слід пам'ятати, що більшість готелів просять своїх гостей залишити грошовий депозит за кімнату. Депозит зараховується на номер кімнати і може бути використаний гостями на оплату рахунків на території готеля (ресторанів, спа-центрів і т.д.). Невикористана частина депозита повертається гостю при виселенні. Також у разі закінчення суми депозита готель може попросити гостей поповнити депозит. Середня величина депозиту складає 150$ за номер за одну добу.

Цікаві факти
Шопінг в Дубаї

Shopping - невід'ємна частина Дубай. Більшість туристів, з різних країн, відвідують це арабське місто саме через покупки. Дубай пропонує просто величезний простір для здійснення покупок, з величезним вибором товарів, ціни на які набагато нижчі, ніж в інших країнах. Дубай заслужено вважається "раєм для покупців".

Застерігаємо, не слід піддаватися загальному ажіотажу і скуповувати все підряд. Знавці шопінгу стверджують, що найкраще в Дубаї набувати хутра і золото. Ціни на шубки можна порівняти з грецькими, але якість вища і вибір дійсно величезний. Що стосується ювелірних виробів, то безпосередньо золото коштує не набагато дешевше, ніж в Україні. А ось діаманти й інші дорогоцінні камені дійсно вражають своєю дешевизною. Теле - і відеоапаратура в Дубаї дешевше, ніж в наших магазинах, в середньому на 7-15%.

У період фестивалю знижки в магазинах досягають 50% і проходять рекламні акції з подарунками. Так, наприклад, на додачу до купленого фірмовому крему за $ 50 вам радісно вручать сумку, туалетну воду, помаду, пудру і ще пару-трійку запашних дрібниць. І це тільки одна, так би мовити, рекламна акція. Загалом, мужайтеся.

Поради

Перед тим як вступити на стежку шопоголіка прочитайте і скористайтеся "Правилами поведінки покупця в Дубаї".

Перше. Перед тим як відправитись в поїздку, визначте список торгівельних центрів, які ви хочете відвідати. Обов'язково обзаведіться путівником, призначеним для гостей міста або курорту. У них, як правило, відзначені не тільки найпопулярніші торгові центри, а й години роботи магазинів. В основному магазини в Дубаї відкриті з 9.00 до 13.00 та з 16.00 до 21.00 або пізніше, особливо під час Дубайського торгового фестивалю. Деякі бутіки модного одягу та аксесуарів відкриваються в 10.00. Більшість супермаркетів працює до пізнього вечора і без вихідних, а деякі - цілодобово. На час молитви вранці в п'ятницю торгові центри не працюють з 11.30 до 13.30, зате ввечері в цей день вони закриваються пізніше, ніж зазвичай.

Друге. Визначте конкретний бюджет, який ви можете витратити на покупки. Не поспішайте купувати річ, яка вам сподобалася, перш ніж порівняєте ціни в сусідньому магазині.

Третє. Торгуйтеся. Торгуватися можна не тільки на ринках у крамничках, але і в торгових центрах де фіксовані ціни і всюди висять цінники. Просто поцікавтеся знижкою - "Дискаунт". Скоріше всього, ціну знизять "спеціально для вас". Торгуючись з посмішкою із задоволенням, ви маєте більше шансів отримати знижку. І ніколи не гнівайтесь: на Сході це ознака слабкості.

Четверте. У процесі торгу поцікавтеся у продавця: "What is Your last price?" - "Яка Ваша остання ціна?". Тоді і тільки тоді продавець скаже, скільки реально він хоче отримати за свій товар. Нижче ціну він ніколи вже не опустить. Далі торг не має сенсу - потрібно або купувати, або йти. Ніколи не слід починати торг з цієї фрази.

Вдалих покупок!


ОАЕ
Місцевий час:
01:33, 26.04.2019
Курс валют НБУ:
100 UAH = 26,594 USD
Сивуляк
Юлія
менеджер напрямку
тел:+38 0676713883 skype: yuliya.syvulyak icq: 611-092-774
напрямки: керівник , міжнародний туризм, авіа та залізничні квитки, круїзи, корпоративне обслуговування, VIP туризм, групові та індивідуальні тури
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97