Таїланд

Таїланд

Коротка інформація
Таїланд — це ультрасучасний Банкок, іскрометна Паттайя, найчистіші пляжі Самуі, екзотика островів Самет і До Чанг. Готелі Таїланду (починаючи від найдорожчих ексклюзивних до дешевих домиков-бунгало) дуже гармонійно вписані в екзотичну природу країни й знамениті своїм прекрасним розташуванням і піщаними пляжами. Відпочинок у Таїланді — для тих, хто любить екзотику й вічне літо.
Опис країни

Митниця
Безмитно дозволено ввозити:
• тютюнові вироби (сигарети, сигари або курильний тютюн) загальною вагою до 250 грамів (при цьому кількість ввезених сигарет не повинно перевищувати 200 штук);
• алкоголь - не більше одного літра;
• одну фото-, відео-або кінокамеру в комплекті до 5 плівок для фотоапарата і до трьох касет для камери.

Заборонені до ввезення:
• друкована продукція порнографічного характеру;
• наркотики (за контрабанду наркотиків передбачена смертна кара).

До вивозу з країни заборонені:
• платинові прикраси;
• необроблені коштовні камені;
• золоті злитки;
• зображення Будди (за винятком шийних медальйонів);
• слонова кістка і будь-які вироби з шкіри і кістки тварин.

Вивіз антикваріату оформляється дозволом в Департаменті образотворчих мистецтв. Для вивезення коштовностей необхідно отримати в магазині сертифікат.

Гроші
Грошова одиниця Таїланду - тайський бат.
В 1 бате 100 сатангов. В обігу знаходяться монети вартістю 1, 5, 10 бат і банкноти вартістю 20, 50, 100, 500 і 1000 бат.

Режим роботи великих банків з 8.30 до 12.00. Невеликі банки та ліцензовані пункти обміну валют працюють з 8.30-09.30 до 15.00-15.30. Вихідні - субота, неділя.
У курортних зонах режим роботи банків більш тривалий. Курс обміну доларів США безпосередньо залежить від номіналу доларових купюр: найдорожчі - купюри нового зразка номіналом 50-100 доларів (різниця може становити до 2-3%). Обміняти бати назад на долари можна тільки в аеропорту. До оплати практично скрізь приймаються всі основні міжнародні кредитні карти і дорожні чеки. З 17 квітня 2009 року в місцевих банкоматах стягується збір у розмірі 150 бат (4,25 доларів) за кожну транзакцію. У ряді банків встановлені обмеження на максимально можливу до одноразового зняття суму в розмірі не більше 10 тисяч бат (близько 300 доларів).
Орієнтовний курс обміну:
100 THB = 3 USD
100 THB = 2,1 EUR

На чому їздити
Між великими містами налагоджено авіа-, залізничне і автобусне сполучення. Містом можна пересуватися на автобусах, таксі і «місцевому» транспорті - тук-туках. Прокат автомобіля в середньому від 35 доларів США. Бензин дешевий, але на вулицях панує хаос і плутанина.
Рух лівосторонній, велика кількість заторів. З урахуванням ситуацій на місцевих автотрасах машину краще брати напрокат у фірмах, що надають страхування.

Чого не варто робити
Тайці надзвичайно терпимі до проявів чужих звичаїв, н про якщо хочете уникнути штрафів і розглядів з поліцією, слід пам'ятати, що:
• королівська сім'я і все, що з нею пов'язано, особливо шановане тайцями, так що утримайтеся від жартів та образливих жестів навіть у бік їх зображень;
• всі статуї Будди вважаються священними, тому не слід забиратися на них для тог о, щоб сфотографуватися або в якій-небудь іншій формі виявляти до них неповагу (можливий штраф і знищення плівки, на якій відображено подібне святотатство);
• при вході в храм або в будинок належить знімати взуття;
• в Таїланді діє антитютюновий закон, що забороняє куріння в громадських місцях, включаючи ресторани, бари та зупинки громадського транспорту (штраф від 2000 до 20 тисяч батів);
• бажано не вирушати на огляд визначних пам'яток в шортах;
• чи не гладьте нікого по голові і не розмовляйте на підвищених тонах - вони цього не люблять;
• за знаходження на пляжі без купального костюма стягується великий штраф. У деяких готелях діють обмеження на нічні купання.

Міста, цікаві місця і музеї

Найпопулярніші курорти Таїланду:

1)      Бангкок - це не просто столиця Таїланду, це головні ворота в країну. Означає "Палац для Богів, Побудований Богами в раю". Він розташований на березі великої ріки Чаупхрая, в декількох кілометрах від Сіамської затоки. Повна назва міста - Крунгтеп Маха Накорн .... Назва занесено до Книги рекордів Гіннеса, як найдовша назва міста. Бангкок розміщенийна плоскій рівнині і буквально пронизаний невеликими річками і каналами. Саме завдяки цьому, Бангкок колись називали «Венецією Сходу».В даний час він є одним з найбільших міст світу, вдало поєднуючи в собі все краще старе і нове. Тут поєднується повага до давніх традицій і вплив індустріального та комерційного прогресу.

2)      Крабі - це первозданна краса природи, білосніжні коралові пляжі островів і золотисті пляжі узбережжя, це крикришталево-прозора вода Індійського океану, вічнозелені крейдяні скелі, що підносяться прямо з води, багатобарвний чудовий світ коралових рифів, зарості високих кокосових пальм, що досягають смуги прибою, дивовижний свіжий океанський бриз, напоєне ароматами моря і парами йоду, гігантські морські черепахи, величезні, позбавлені клешнів лангусти, мільйони різнобарвних морських риб, що підпливають до самого берега, чудові картини тропічного заходу. Курорт Крабі розташований на межі з Малайзією - найкрасивіша провінція Південного Таїланду.

3)      Перлина Андаманського узбережжя і кращий курорт Таїланду –Пхукет –по праву вважається тропічним раєм. За формою він нагадує неправильну перлину - 48 км в довжину і 21 км в ширину. Слово "пхукет" в перекладі з малайської мови означає "гора". І, дійсно, на відстані Пхукет схожий на гору, що піднімається прямо з моря.
Цей курорт є одним з найбільш престижних курортів світу, який славиться екзотичною природою, білосніжними кораловими пляжами, багатим підводним світом і найвишуканішою в Таїланді морською їжею.

4)      Острів Самуї змагається з островом Пхукет як найпопулярніший морський курорт Таїланда.Самуі -  "найтихший" острів Таїланду, пропонує ідилічну простоту на загубленому краю землі у світі тропіків. З іншого боку цей ідеальний острів відрізняється від своїх побратимів, зберігаючи природну простоту тропічного усамітненого місця.
Самуї - казковий острів, мрія, що стала реальністю. Буйна пишна рослинність, чудові білі пляжі, омиваються теплими водами Cіамської затоки, блакитне небо - воістину тропічний рай!

5)      Паттайя - Перлина Східного узбережжя Таїланду, один з найпопулярніших курортів Таїланда. Паттайя - велике курортне місто, розташоване всього в 3-х годинах їзди на південь від Бангкока на узбережжі Сіамської затоки. Назва "Паттайя" походить від назви сильного вітру з південного заходу, який приходить в цей район на початку сезону дощів. Цей всесвітньо відомий морський курорт по праву називається "Рів'єрою Таїланду", "Перлиною Східного узбережжя".

Таїланд
Місцевий час:
04:32, 26.04.2019
Курс валют НБУ:
100 UAH = 0,858 THB
Сивуляк
Юлія
менеджер напрямку
тел:+38 0676713883 skype: yuliya.syvulyak icq: 611-092-774
напрямки: керівник , міжнародний туризм, авіа та залізничні квитки, круїзи, корпоративне обслуговування, VIP туризм, групові та індивідуальні тури
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97