В'єтнам

В'єтнам

Коротка інформація

В'єтнам - це калейдоскоп вражень: загадкові місця, екзотична природа, унікальні архітектурні комплекси, стародавні культурні та релігійні пам'ятки, непередаваний східний колорит і неквапливий плин часу, первісні племена, пишні фестивалі, дуже смачні екзотичні страви національної кухні, кращі білосніжні піщані пляжі Південно-Китайського моря , чистісінька бірюзова вода. Клімат В'єтнаму – теплий, тропічний. Тут можна купатися і загоряти весь рік. В останні роки В'єтнам швидко набирає обертів економічного розвитку, одним з пріоритетних напрямів якого є туристичний бізнес.

Опис країни

Потенціал країни – величезний, небагато з нині існуючих туристичних напрямків може похвалитися таким комплексом рекреаційних ресурсів.

В'єтнам приваблює гармонійним поєднанням різних культур і різноманітністю природних багатств: пляжі з білим піском, могутні скелі, тропічні ліси і гірські долини, піщані дюни і дикі джунглі, незвичайні рослини і яскраві птиці, і, звичайно ж, тепле Південно-Китайське море з смарагдово чистою водою .
За давньою легендою  В'єтнам був народжений Драконом і Феєю. В сучасному світі – це одне з улюблених місць відпочинку європейців.

На території В'єтнаму розташовані найкращі пляжі Південно-Китайського моря, що давно вже притягують європейців, які розуміються на відмінному відпочинку. Класичне поєднання яскравого сонця, теплого оксамитового білосніжного піску і синьої гладі моря роблять ці місця ідеальними для зречення від усіх буденних проблем і занурення у світ прибережної казки. Любителі дайвінгу зможуть вдосталь насолодитися улюбленим заняттям – багатий підводний світ теплого моря в поєднанні з відносно невисокими цінами на спорядження і супутні послуги роблять води Південно-Китайського моря дуже привабливими для занурення. Багато готелів на узбережжі мають власні масажні кабінети і spa-комплекси, в арсеналі яких є унікальна лікувальна глина, здатна омолодити організм і поправити здоров'я, підірване стресами сучасної цивілізації. Прихильники нетрадиційних методів лікування відкриють для себе вдосконалене тисячоліттями мистецтво В'єтмионгських знахарів. Настоянки, виготовлені із змій, морських тварин, пташиних гнізд і рідкісних трав, здатні творити чудеса. Можна скористатися й іншими методами лікування, наприклад, голковколюванням і припіканням.

До В'єтнаму можна поїхати не тільки за морем і сонцем, але й за здоров'ям. Знамениті природні джерела Біньчау з теплою мінеральною водою (+40 ° С) відкриті для туристів в будь-яку пору року. Практично кожен готель на узбережжі має spa-комплекси зі східним масажем і лікувальною глиною.

Естети відкриють для себе гірські курорти, наприклад, Далат, побудований ще французькими колонізаторами, як місто-санаторій для місцевої знаті: гірське повітря, хвойні ліси і прохолодні гірські водойми здатні позбавити від нудьги і зцілити будь-які недуги.

І, звичайно ж, окремим рядком варто винести інформацію про сервіс. Сказати, що він європейського класу –
це розповісти про нього лише половину правди: найвище технічне оснащення готелів і грамотна організація роботи персоналу доповнюються істинно східною повагою до гостя – тут Ви не побачите натягнутих посмішок і формального ставлення, можете бути впевнені, тут раді саме Вам.

Також  необхідно відзначити, що В'єтнам – одна з найбезпечніших країн. На відміну від деяких інших азіатських країн тут немає релігійного фундаменталізму. Країна не бере участь в контртерористичних операціях, тому небезпека терористичних актів мінімальна.

Географічне положення
В’єтнам розташований вздовж східного берега Індокитайського півострова в Південно-Східній Азії. Країна межує на півночі з Китаєм, на сході і півдні омивається Тонкійскою затокою та Південно-Китайське морем, на південному заході Сіамською затокою, на заході межує з Лаосом та Камбоджею.

Населення
В'єтнамці - переважна етнічна група – станов
лять майже 90% всього населення. До національних меншин на півночі належать китайці й тайськомовне населення (вихідці з Таїланду). До національних меншин на півдні належать етнічні групи, які проживають на нагір'ї, а також кхмери (камбоджійці). Офіційна мова - в'єтнамська. Крім того, використовуються французька, китайська, англійська та кхмерська мови.

Релігія
Основна релігія – буддизм, переважаюча філософія – конфуціанство.Інші релігійні конфесії – римо-католики, ісламісти і протестанти.

Політичний устрій
В'єтнам – член ООН, МВФ. Столицею країни є Ханой. Великі міста: Хошимін, Хайфон, Дананг. Державний устрій – республіка. Глава держави – президент. В країні тільки одна політична партія – комуністична.

Клімат
В'єтнам має тропічний мусонний клімат. Середня річна температура на півночі (Ханой) +23 С ° і на півдні (Хошимін)  +27 С °. 

В'єтнам приваблює туристів кліматичними умовами, які дозволяють відпочивати на курортах країни протягом усього року. У країні періодично проходять сезони дощів, найчастіше в північній і південній частинах країни. Як правило, сезон дощів починається в кінці весни і триває до середини осені. В окремих районах країни сезон дощів наступає в серпні і закінчується лише в січні. Тому, відправляючись на відпочинок до В'єтнаму, переконайтеся у відсутності дощів на курорті.

Гори
Міста, цікаві місця і музеї
Визначні пам’ятки В'єтнаму
В'єтнам – країна, жителі якої високо цінують свою культурну та історичну спадщини. Кожен район В'єтнаму має свої пам'ятки.

У північній частині країни є велика кількість озер, фонтанів, парків, храмів, палаців. Серед  храмів можна виділити Храм білого коня (Бач-Ма), озера Хо-Таї та Хоан-Кьем, пагоди Нгон-Сон і Кван-Су, гробницю Кинь-Тхіен, а також ряд веж та інших пам'яток. Будучи у В'єтнамі на відпочинку в північному районі країни, слід відвідати міський театр ляльок на озері Хоан-Києм, а також парк Тхонг-Ньат.

У центральному районі В'єтнаму можна побачити знамениті імператорські палаци, пагоди, собор, вежі, а також музей, який познайомить з життям в'єтнамських імператорів. Саме в центральній частині країни є славнозвісний курорт Далат. Він має великі ліси, безліч річок і озер. Саме тут знаходяться художня галерея, собор, монастирі, пагода і простягаються мальовничі гірські ландшафти.

Відпочинок у В'єтнамі в південних районах надасть можливість побачити Палац незалежності, семиярусну пагоду Вінь-Нгіем, імператорську Нефритову пагоду, а також ряд інших пагод, палаців і соборів. Тут же знаходиться аквапарк, зоопарк і ботанічний сад.

Південна частина країни має унікальні тунелі. Перебуваючи на відпочинку у В'єтнамі, варто відвідати гордість в'єтнамського народу – храм Каодай, а також колишню королівську резиденцію Бать-Дінь.
В'єтнам
Місцевий час:
04:12, 26.04.2019
Курс валют НБУ:
100 UAH = 0,117 VND
Сивуляк
Назар
менеджер напрямку
тел:+380322437722 skype: advokat_75
напрямки: міжнародний туризм, відпочинок в Україні, групові тури, корпоративний туризм, оренда транспорту
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97