Під відкритим небом. П'ять найкращих концертних майданчиків світу

Влітку багато концертів та музичних виступів проводяться під відкритим небом. Туристичний портал Cheapflights.com склав список десяти найкращих місць по всьому світу для насолоди музикою на літніх концертних майданчиках, пише Reuters.

1
. Red Rocks, Морісон, штат Колорадо, США
Red Rocks - це унікальний амфітеатр більше милі у висоту, створений за 160 мільйонів років хиткими пісками і вапняком. Природна акустика, навколишній ландшафт і величезні панорами небосхилу створюють ідеальні умови для незабутніх концертів.Тут проходили концерти Стінга, Роберта Планта, Big Head Todd, Widespread Panic, the Doobie Brothers, Steely Dan, BB King. Близько 10000 осіб тут можуть розміститися всього лише около 10 метрів від сцени.

2. Slane Castle, Графство Міт, Ірландія
У 30 хвилинах їзди на північ від Дубліна на березі річки Бойн розташований родовий замок сімейства Конінга. Протягом 300 років замок був домом для цієї сім'ї, але вже останні 30 років тут живе рок-н-рол.


mcd.ie
Починаючи з Thin Lizzy в 1981 році, концерти в природному амфітеатрі в тіні замку стали літньою традицією міста Слейн. Натовпи в 80 тисяч осіб заповнюють територію біля замку в 600 гектарів, щоб насолодиться монументальними виступами легендарних груп на зразок Rolling Stones (колектив виступав тут у 2007) або більш сучасних Oasis (2009) та Kings of Leon (2011). Цього літа на території Слейнського замку виступлять Bon Jovi. Особливо це місце полюбилося гурту U2, команда давала концерти тут вже тричі, її учасники навіть деякий час жили тут і записувалися.

3. Théâtre Antique d'Orange, Оранж, Франція
Цей класичний римський амфітеатр демонструє автентичну обстановку і акустику античних театрів.

Фото зі сторінкиThéâtre Antique d'Orange в Facebook
Віднесений до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, Theatre Antique має неймовірно добре збережену стіну сцени, на якій проходили вистави ще за часів давніх римлян. Зараз вона має 100 метрів у довжину, 37 метрів у висоту.
Тут проходить щорічний оперний фестиваль Chorégies d'Orange і різноманітні міжнародні музичні заходи, починаючи від The Cure в 1986 році до виступу DJ Laurent Wolf в рамках фестивалю Wash My World в 2009 році. Незабаром заплановані концерти китайського піаніста Ланг Ланг та італійського оперного дуету Патриції Чофі і Лео Нуччі.
Відвідувачі можуть насолодитися відмінною якістю звуку, що відбивається від величезної старовинної стіни, класичною античною архітектурою місця з колонадами та статуєю Аполона в центрі сцени.

4. Gorge Amphitheater, Джордж, Вашингтон, США


concertconfessions.com
Амфітеатр у місті Джордж розташований між каньйоном річки Колумбія і каскадними горами. Проста сцена і мальовничі простори роблять це місце привабливим для багатьох знаменитих музичних колективів. Зокрема тут виступав The Who, Девід Боуї, Dave Matthews Band, крім того тут же проходили такі фестивалі, як Lilith Fair і Lollapalooza. Цього літа, крім інших, тут виступлять Black Sabbath і Phish.

5
. Dalhalla, Ретвік, Швеція
Цей вапняковий кар'єр, перетворений на концертний зал, є ще одним чудовим прикладом природної сцени. Завдяки удару метеорита, який зробив регіон багатим на вапняк, і 50 рокам розкопок, тут сформувалася ідеальної форми акустична чаша.

facebook.com/dalhalla
Тепер натовп меломанів спускаються в ущелину, яка 55 метрів углиб і 400 метрів в довжину, щоб відчути максимально об'ємне звучання улюбленої музики. Драматично підносяться над чашею шари породи, що створює додатковий візуальний ефект. Цього літа тут очікуються виступи Тото, Стінга і Патті Сміт.
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97