Огляд найдивовижніших пляжів світу

Різнобарвні піски і пролітаючий практично над головою літак можуть перетворити пляжний відпочинок на справжню пригоду. Портал Tranio.ru склав список найбільш незвичайних пляжів з усього світу.

Скляний
пляж, Каліфорнія, США
Пляж в національному парку МакКерріхер поблизу міста Форт-Брегг у Каліфорнії отримав свою назву через те, що покритий безліччю скляних камінчиків.
n
Цей пляж демонструє дивовижну здатність природи перетворювати сміття на витвір мистецтва. Довгий час тут знаходилося звалище. До кінця 1960-х років люди скидали зі скель прямо в океан все непотрібне, включаючи автомобілі та побутові прилади. Пізніше влада поклали край цьому неподобству. Серед сміття було багато розбитих скляних пляшок, які так тут і залишилися. Через десятиліття гострі скалки зараз відполіровані і стали круглими, як дорогоцінні камені. Люди приходять сюди і збирають ці "ювелірні вироби" жменями, хоча робити це заборонено.

Харбор-Айленд, Багамські острови
Цей пляж нагадує блискучу, солодку на смак сюрреалістичну країну галюцинацій Люсі-в-Небесах-з-Алмазами з однойменної пісні The Beatles. Справа в тому, що пісок тут ніжно-рожевого кольору.

worldfortravel.com
Йогуртовий відтінок викликаний найдрібнішими частинками коралів, змішаних з білим піском. Такі пляжі зустрічаються по всьому східному узбережжю Харбор-Айленда.

Папаколеа, Гаваї, США
Пляжі на вулканічних островах Гавайського архіпелагу рідко залишаються просто білими - вони бувають чорними, як вугілля; червоними, як піски Марса, і навіть зеленими.

onlyinhawaii.org
Пляж Папаколеа звісно не найсмарагдовий, але відтінок зеленого добре розрізняється. Здалеку здається, ніби берег поріс травою або мохом, але це не так. Такому забарвленню це місце зобов'язане кристалам олівіну, викинутим на берег під час виверження вулкана 10 тис. років тому. Зрештою, колись вода змиє весь олівін, і пісок стане сірим, але станеться це нескоро.

Чандипур, Індія

destinationindia.co.in
Під час відпливу хвилі тутешнього моря відходять на 5 км від берега. Це надзвичайно далеко. Поки море відсутнє, можна прогулятися по раптово осушеному морському дні, помилуватися черепашками, крабами і порахувати кількість винесених на пляж дерев'яних уламків.

Перісса, Санторіні, Греція

perissa-santorini.com
Перісса - один з найкрасивіших пляжів чорного піску на Санторіні. Його "​​сторожить" величезна гора Меса-Вуно, яка освітлюється ночами. Пляж настільки протяжний, що вам не доведеться тіснитися серед натовпу - місця тут предостатньо. Варто прихопити з собою сланці: чорний пісок добре утримує в собі тепло, можна обпектися.
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97