Сімейний відпочинок

Щасливе і незабутнє літо

з сім’єю ?

Чи не про це мріють діти,

а також їхні батьки ?Компанія «Сімейний-відпочинок» допоможе Вам здійснити цю довгоочікувану мрію!

Відпочинок, який залишиться в пам’яті надовго…


Сімейний відпочинок - це тури і подорожі для подружжя з дітьми або родичами. Відпочинок для всієї родини повинен обов'язково задовольняти запити батьків та інтереси дітей.

Батьки можуть організувати і окремий відпочинок для дітей, для цього існує безліч дитячих літніх таборів, лінгвістичних шкіл, пансіонатів и оздоровчих центрів. Для маленьких діток варто вибирати готелі, в номерах котрих є дитячі меблі, а також є ігрова кімната, дитячі аніматори і екскурсійні програми, професійні няньки та виховательки. При виборі країн зі спекотним кліматом, варто враховувати сезонність під час поїздки, оскільки пекуче сонце і сильна вологість помітно позначаються на самопочутті дітей.

Такі курорти мають бути прийнятні для сімейного бюджету, враховувати вік і особливості дітей, стан їхнього здоров’я. Для лікувальних цілей найкраще підійдуть спеціалізовані санаторії Криму, Скадовська, Бердянська чи Карпат, серед країн ближнього зарубіжжя можна назвати – Карлові Вари в Чехії, Бердерівські купальні в Словаччині , а також озера Хевіз та Балатон в Угорщині.                                                                                                                                                                                               

Чудовим курортом для сімейного відпочинку був визнаний Хайдусобосло в Угорщині. Тут знаходиться великий парк, де в одній його частині є 9 термальних басейнів, а в другій – аквапарк для відпочинку з дітьми. Цей курорт відрізняється своєю прийнятною ціною турів і прекрасними умовами відпочинку для всієї родини.

Ідеальним у всіх аспектам місцем для сімейного відпочинку є країни Середземномор’я: Туреччина, Греція, Іспанія, Чорногорія, Хорватія.

Райським місцем для сімейного відпочинку признані турецькі курорти Белек, Сіде, Аланья. Існують спеціальні готелі для відпочинку з дітьми, де з ними займаються аніматори і вихователі в ігрових клубах. Вони пропонують спеціальне дитяче меню, дитячі басейни, меблі, міні зоопарки та інше. Тому в Туреччині можна відпочивати з дитиною будь-якого віку.

Відпочинок на морі в Іспанії пропонує різноманітні екскурсії в Акваріум в Барселоні, поїздки на лицарський турнір в середньовічний замок чи походи в численні музеї та галереї. Дітям обов’язково сподобається час, проведений у славнозвісному парку розваг Порт Авентура чи в аквапарку Коста Карібія.

На чорноморському узбережжі в Болгарії дитячий відпочинок представлений курортами Святий Констянтин і Єлена, Сонячний берег, Созополь, Несебр, а також дитячі табори в Золотих Пісках і Рів’єрі. Кожен курорт відомий високим побутовим, медичним та ресторанним обслуговуванням в поєднанні з чистим морським і лісовим повітрям, а звичайно ж теплим морем і лагідним сонцем.

Для сімейного відпочинку також прекрасно підійде Фінляндія і країни Скандинавії, котрі відомі своїм європейським рівнем сервісу, розвинутою інфраструктурою, і безпечною обстановкою.

032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97