Пам'ятка для туриста, що виїжджає за кордон

Пам'ятка для туриста, що виїжджає за кордон

Туроператор «Сімейний відпочинок» бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.

Перед від'їздом перевірте наявність таких документів:
• закордонний паспорт (термін дії якого повинен бути не менше 3-місяців з дня виїзду з країни);
• наявність авіаквитків, квитків на автобус або поромну переправу,
  залізничних квитків;
• страхових полюсів;
• ваучерів на готель;
• довідки з банку на вивіз особистої валюти (при необхідності);
• довіреність від обох батьків  (для дітей, що виїжджають без батьків) або одного з батьків(для дітей,що виїжджають з другим з батьків) та оригінал свідоцтва про народження дитини;
• грін-карти на автомобіль (у разі індивідуального проїзду).

Увага! Ви несете повну відповідальність за проходження кордону в разі індивідуального проїзду. У разі не проходження паспортного та митного контролю, ніякі претензії з цього приводу туроператором не приймаються.

Розміщення в готелі:

Прибувши до готелю, Вам необхідно звернутися на reception, і надати ваучер. Один примірник ваучера призначений для готелю, а другий залишається у туриста.

При заселенні в готель довідайтеся про перелік платних і безкоштовних послуг, а також про систему оплати за додаткові послуги. У деяких готелях усі платежі проводяться  готівкою або Ви залишаєте депозит і отримуєте дебетову картку і т. д.

При груповому заїзді представники фірми відвідують готелі згідно з графіком, який Вам буде оголошено заздалегідь співробітниками або буде вивішений на стенді приймаючої сторони у Вашому готелі.

Напередодні від'їзду заздалегідь розрахуйтеся за додаткові послуги: телефонні переговори, користування міні-баром, сейфом та інші витрати.
Обовязково зв’яжіться з керівником групи в разі автобусного чартеру і довідайтесь чи не змінилася дата вашого відїзду і місце посадки/висадки.

Розрахунковий час в готелі, як правило, 12:00 дня. До зазначеного часу Вам необхідно звільнити свої кімнати.

032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97