Екскурсійні тури

Тип туру: Країна: Кількість днів:
Тип харчування: Ціна до:  
Літній відпочинок в англомовному таборі в Карпатах від мережі навчальних центрів Англійська Хелен Дорон – це прекрасна можливість для кожної дитини отримати знання мови та провести весело час на природі з користю для здоров'я. З кожним роком все більшою популярністю користуються унікальні програми літніх курсів, розроблені британським лінгвістом та педагогом Хелен Дорон. Взяти участь в літніх курсах можуть діти віком від 2 до 19 років. Таборові програми – це завжди весело і водночас пізнавально. Саме на літніх канікулах, під час захоплюючих занять, малюки можуть проявити свої творчі та акторські здібності, лідерські задатки, відвідати цікаві місця та весело провести час зі своїми друзями на свіжому повітрі.
від 4475грн / від 7 до 12 днів
Табір знаходиться на відстані всього 16 км від м. Чернівці, в чарівному буковому лісі у передгір'ї Карпат. Територія табору - це екологічно чиста зона, надійно огороджена та добре освітлена в нічний час. Табір забезпечується цілодобовою охороною та міжміським зв'язком.Розташування:с. Глибочок Сторожинецького р-ну Чернівецької обл Зміни 1 13.06 - 03.07 2 06.07 - 26.07 3 29.07 - 18.08
21 день
Оздоровчий комплекс "Петрос" розташований в унікальному кліматичному курорті - Татарів. У цьому казковому куточку Карпат гірське повітря відрізняється кришталевою чистотою. У долині р. Прут особливий цілющий фітофон, регулюючий імунну систему організму дітей. Цілющі кліматичні чинники сприяють збільшенню обсягу дихання, регулювання кровообігу, вмісту еритроцитів і гемоглобіну, поліпшенню вентилювання легенів.Розташування:с. Татарів (Буковель), Івано-Франківська обл. (Карпати). Табір розрахований на 70 осіб. Зміна 1 05.06 - 2 15.06 – 28.06 3 30.06 –13.07 4 15.07 – 28.07 5 30.07 – 12.08 6 15.08 – 28.08 У вартість входить: проживання 14 діб, 4-и разове харчування, постійний супровід професійних вихователів-педагогів, екскурсії та походи за програмою (Яремче, Ворохта, водоспад Гук, Буковель, г.Хом'як), страхування – медичне та від нещасних випадків. У вартість не входить:вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (орієнтовно 70грн.), доїзд до табору - самостійно.При собі необхідно мати:1.Копію свідоцтва про народження.2.Медичну довідку з відміткою про щеплення та епідемоточення. 3.Особисті речі: рушник, засоби особистої гігієни, зручне взуття, теплий одяг на випадок похолодань.
Вартість просимо уточнювати у менеджерів /
Програма табору "Карпатська Січ" побудована на кращих досягненнях української козацької та сучасної педагогіки. Наша історія зберігає пам'ять про подвиги стародавніх героїв - скіфів, сарматів, козаків. Історії та легенди про степових лицарів, народні спортивні ігри, свята, танці та мистецтво -це "Карпатська Січ". В таборі діти діляться на загін дівчаток "Амазонки" і загін хлопчиків "Козаки". У кожного загону свій графік та напрямок занять, де враховується вік і стать дитини. Свої вміння та нові придбання діти зможуть продемонструвати на вечірніх розважальних заходах.Організатор і відповідальний за проведення програми - громадська організація Самобутня Школа Асгарда, яка славиться своєю діяльністю на Україну і закордоном.Кількість дітей на зміні не більше 35 осіб. Діти проживають у великому дерев'яному комфортабельному корпусі, в кімнатах по 3-4 дитини. Душ, туалет, гаряча вода (цілодобово) у кожній кімнаті. У корпусі знаходиться декілька залів для занять, а також для дозвілля дітей на випадок поганої погоди. Директор табору, педагогічний персонал, проживають разом з дітьми, що забезпечує цілодобовий контроль за дисципліною у таборі.Розташування:База відпочинку розташована на березі річки Опір в селі Тухля, Сколівського району, Львівської області.Зручне розташування садиби ідеальне для відпочинку та туризму. Зміни: 1 16.06 – 27.06.2014 2 30.06 – 11.07.2014 3 14.07 – 25.07.2014 4 28.07 – 8.08.2014 5 11.08 – 22.08.2014 У вартість входить:Проїзд автобусом Львів - Тухля - Львів, проживання, 4 разове харчування, організація дозвілля, стахування.Примітки:1. До оздоровчого табору приймаються діти у віці 9-14 років.2. Діти, які прибувають до табору, повинні мати: путівку, довідку про медогляд №79.3. За втрату особистих речей дитиною адміністрація оздоровчого табору відповідальності не несе.4. При достроковому від'їзді перерахунок вартості путівки не проводиться.
Відпочинок у дитячому таборі «Терем» - це активний і творчий відпочинок. Походи, спортивні змагання, гуртки, концерти та виступи, дискотеки та конкурси, розіграші та екскурсії - все розраховано так, що діти постійно залучені і беруть участь у заходах. Атмосфера табору дозволяє дітям отримати багато нових вражень!Розташування : с.м.т. Славське, вул. Устияновича, 155а 82660 Україна, обл. Львівська Зміни: I 06.06.-20.06.2014 II 22.06-06.07.2014 III 08.07-22.07.2014 IV 24.07-07.08.2014 V 09.08-23.08.2014 У програму зміни включені:Туристичні подорожі в Мукачево, відвідини замку Паланок, екскурсія у місто-фортецю Тустань, на огляд водоспаду Кам'янка;Незабутні походи Карпатами;Всіх хлопців очікують спортивні ігри та змагання, квести, конкурси, нагородження та багато інших розваг.Перелік послуг, що входять у вартість:Проживання в дво-, трьо- або чотиримісних комфортабельних номерах; 5-и разове харчування;Екскурсії;Трансфер від ж / д вокзалу м. Львова або ст. Славське (загальний збір дітей на ж / д вокзалі Львова одним автобусом) і до вокзалу на зворотній дорозі;Перекус дітям на зворотну дорогу;Страхування на час перебування в дитячому центрі;Цілодобове медичне обслуговування;
грн / 14 днів
Тpускавець
Бальнеологічний курорт Трускавець, офіційною датою заснування якого вважається 1827 рік, славиться своїми лікувальними мінеральним водам. Велика кількість корисних речовин, що містяться в мінеральних водах зони Карпатських гір, де розташований Трускавець, обумовлює їх унікальність. Найвідоміша зі всіх мінеральних вод «Нафтуся» за своїм хімічним складом класифікується як гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва, слабомінералізована, з високим вмістом органічних речовин від 10 до 30 мг/л. "Нафтуся" має специфічний присмак і легкий запах нафти (не завжди).Джерела беруть свій початок в екологічно чистому басейні Карпатських гір. Повільно подорожуючи надрами Землі, просочуючись через менілітові сланці гірської породи Раточинського розлому, вони досягають глибини ста метрів. Під час свого просування під землею вода піддається дії температури, тиску, збагачуючись при цьому мікроелементами і цілющими органічними компонентами. Унікальні характеристики мінеральної води обумовлені її тривалим (до 10 років) дозріванням під землею до виходу на поверхню. Трускавецьке родовище унікальне ще і тому, що на одній території зосереджені різні види мінеральних лікувальних вод. Наприклад, широко використовується при лікуванні супутніх захворювань шлунково-кишечного тракту мінеральна вода джерел "Марія" і "Софія".
Курорт Моршин - один з найвідоміших гастроентерологічних курортів України, розташований в передгір'ях Карпат, в мальовничій долині, оточеної вкритими лісами пагорбами. Кліматичні умови курорту Моршин дозволяють протягом цілого року добре використовувати природні чинники, що доповнить загальний комплекс лікувальних заходів. Путівки до санаторій Моршина Ви завжди можете замовити на нашому сайті або подзвонивши по телефону 032-243-77-22.
Невеличке угорське містечко Хевіз відоме у всьому світі як місто-купальня. І взимку, і влітку їдуть сюди туристи з багатьох країн світу. Їдуть, щоб зануритися у води найбільшого в світі термального водоймища - озера Хевіз, відомого своїми лікувальними властивостями ще з середини XVII століття.
Івано-Франківськ
Івано-Франківськ (пішохідна)
3-4 год.
Старе-Село-Бібрка-П'ятничани-Рогатин-Галич-Крилос-Івано-ФранківськОстання наша зупинка - у місті Івано-Франківськ, яке було побудоване у XVІI ст. польським магнатом Андрієм Потоцьким, як "ідеальне місто Європи" у стилі Ренесанс і назване в честь його загиблого сина Станіславів. Це надзвичайно мальовниче місто, у якому в мало зміненому вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають ратуша з позолоченим куполом і довколишньою Ринковою площею, бароковый єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі схожі на іграшкові будинки.
1 день
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97