Азовське море

Варто відвідати:
Коротка інформація
Азовське море - тепле, невеликої глибини, багате своїм біологічним змістом, завжди полонить своєю неповторною красою, всюди відчувається його надзвичайна чарівливість і велика приваблива сила.
 Азовське побережжя завжди було улюбленим курортом для великого числа людей, славилося найбільш доступною зоною для повноцінного сімейного відпочинку.
 Якщо вам потрібно тепле, чисте море, велика кількість дешевих фруктів і овочів, вина, рибних делікатесів- значить, Вам сюди!
Опис
Бердянськ - це місто, де кожен проспект і площа наповнені неповторним південним колоритом. Незабутні враження про відпочинок залишить прогулянка по місту та огляд пам'ятників Бичку-годувальнику, Сантехніку, Остапу Бендеру і Шурі Балаганову, загадування рожевої мрії в Кріслі бажань.
Курорт Бердянськ є найкращим місцем відпочинку на Азовському морі. Санаторії Бердянська багатопрофільні, володіють всім необхідним для повноцінного відпочинку і лікування сульфідно-муловими грязями та мінеральною водою.

Кирилівка - один з кращих бальнеогрязьових та кліматичних курортів України на березі Азовського моря. Унікальність його у багатстві природних факторів, лікувальних властивостях мінеральних вод та грязів. У поєднанні з теплим морем ці фактори лікувально впливають при різноманітних захворюваннях.
Відпочинок у Кирилівці корисний як дорослим, так і дітям. Діти отримають велике задоволення від часу, що проведуть на відпочинку, оскільки море тут неглибоке з плавним заходом. В містечку знаходиться найбільший аквапарк в країні - "Острів скарбів" з великим різноманіттям гірок, дельфінарієм та величезним басейном. Кирилівка також пропонує тури до заповідника Асканія-Нова, до унікальної пам'ятки древньої цивілізацій "Кам'яна могила" або на острів Бирючий, який є заповідником.

Приморськ - відпочинок у Приморську - це сонячні та пісочні ванни, тепле море та доступний відпочинок для всієї сім'ї. Курортну славу Приморську принесли  чудові піщані пляжі та цілюще повітря. На відмінну від курортів чорноморського узбережжя, бази відпочинку у Приморську приймають гостей вже в травні, оскільки в кінці весни вода прогрівається вздовж узбережжя до +25 градусів.
Пляжі тут піщані, широкі та чисті, чудово підходять для дитячого відпочинку. Великі озеленені території приморських пансіонатів, розвинена мережа лікувально-оздоровчих таборів для дітей, надає вибір тим, хто любить відпочивати в активних місцях або усамітнитися в тишині. Відпочинок в Приморську задовільнить потреби всіх для елітного відпочинку та від економ до люкс класу.
Море

Азовське море - наймілководніше море в світі, його середня глибина 7.4 м, а найбільша-15 м, площа - 39 тис.км2. Уздовж берега є піщані коси, найбільша з них - Арабатська стрілка, яка відокремлює мілководну затоку Сиваш. Влітку Азовське море прогрівається до 22°- 26 °С, взимку температура 0°-1°С. 

Чисте повітря, насичене запахом квітучих степових трав і моря, неповторний ландшафт з солоними і грязьовими озерами, з блакитними затоками і лиманами, м'який клімат, широкі пляжі, покриті піском і дрібним черепашником, - все це про Азовське море.

Весь цей комплекс оздоровчих чинників Азовського моря відмінно тренує нейроендокринну, серцево-судинну, дихальну системи, благотворно впливають на терморегуляційні і обмінні процеси, підвищує життєвий тонус організму.

Корисні поради і додаткові умови
Варто відвідати:

Солене озеро - на Арабатській стрілці є солоне озеро. Історія його появи досить цікава. Раніше на його місці стояла функціонуюча газовавишка (залізна вежа, висотою метрів20). Потім через технічні неполадки і скупчення газів під землею, стався вибух, вишка провалилася під землю. На її місці утворився отвір діаметром метрів 100. Зараз все заповнено водою і мулом (кажуть лікувальним), глибина максимум –1,5м, вода там дуже солона, щоб пірнути, потрібно дуже постаратися.Сюди часто приїздять люди на оздоровлення.Озеро знаходиться в 43кілометрах від Генічеська. Дістатися до нього можна тільки на своєму авто або на таксі, оскільки рейсового транспорту туди просто немає.

Арабатська фортеця - на початку Арабатської стрілки, біля берегів Криму, поряд з соляним промислом, знаходиться стара, вже зруйнована турецька фортеця «Арабат». Вона побудована, як вважають,у другій половині XVII ст., у південній частині Арабатської стрілки -в двох кілометрах на північний захід від села Ак-Монай (Кам'янське) - на вузькій піщаній смузі між Арабатської затоки і Сивашем. Письмові джерела майже не залишили відомостей про цю фортецю. А між тим, вона була свідком бурхливих і трагічних подій. Стіни фортеці збереглися до цих пір. Викладені потужним тесаним каменем, тільки порослі дерезою і чортополохом. Фортеця оточена глибоким ровом і високим валом, а в самій фортеці зберігся зіндан для в'язнів. Кажуть, раніше існував лаз з фортеці, що виходив у 100метрах в Азовському морі. Турецькі бойові плавці лазили по ньому й зненацька нападали на кораблі, що тримали фортецю в облозі.
Азовське море
Місцевий час:
22:56, 25.04.2019
Литвин
Марія
менеджер напрямку
тел:+38 067 67 57 715 icq: 622820570
напрямки: Болгарія, Греція, Грузія, Єгипет, Кіпр, Туреччина, тури по Україні, візова підтримка, бронювання турів та готелів
Нич
Христина
менеджер напрямку
тел:+38 032 275 86 02
напрямки: дитячий відпочинок, тури по Україні, екскурсійні тури Європою, лікувальні та паломницькі тури, візова підтримка, бронювання турів та готелів
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97