Буковель

Буковель

Коротка інформація
Курорт Буковель - один з найзнаменитіших туристичних комплексів Карпат, розташований поблизу села Поляниця. Вдале географічне розташування - Буковель оточений амфітеатром красивих гір-створює комфортні умови для відпочинку в Буковелі. Унікальні кліматичні умови, надзвичайна краса карпатських гір, живописні ландшафти, а також джерела мінеральних вод залучають на відпочинок і лікування в Буковелі велику кількість туристів.
Опис

Буковель-відпочинок, який ідеально поєднує в собі чудові умови для спорту і веселого проведення часу з тишею і спокоєм. Ті, хто хоч раз приїжджав на відпочинок в горах, в цей куточок казково сніжною зимою, хто бродив по перших весняних проталинах, хто вдихав повними грудьми кристально чисте повітря, повертаються в Буковель знову і знову. Курорт розташований на висоті 860-890 м над рівнем моря в оточенні трьох гір: Довги (1372 м), Чорна Клева (1246 м) і Буковеля (1127 м), яка і дала назву всьому курорту. Побудований за зразком європейських гірськолижних комплексів з сучасними готелями, SPA-комплексами, ресторанами, нічними клубами, фінтес-центрами. Хороші траси, зручні підйомники і розвинена інфраструктура, гарне снігове покриття, яке зберігається з грудня до кінця квітня.

Зимовий сезон триває з листопада по травень. Любителі гір з різних куточків світу з'їжджаються на гірськолижний відпочинок у Буковелі, щоб відкатати свою майстерність або просто отримати задоволення від активного зимового відпочинку. У Буковелі туристів чекає велика кількість снігових трас: як для початківців, так і для досвідчених лижників.Сьогодні курорт має в своєму розпорядженні 50 км трас (усі із снігогенеруючим обладнанням) усіх рівнів складності (найдовша траса 5G - 2106 м). Всього 61 траса: 12 синіх, 41 червона, 8 чорних. Всі траси пов'язані між собою. 14 підйомників: 13 крісельних, 1 бугельний. Також є мультиліфт для початківців та дітей. Черги на підйомники не більше 10 хвилин у вихідні та святкові дні. 

Для дітей працюють гірськолижні школи і інструктори. Всі схили освітлюються, що дозволяє кататися у вечірній час. Крім сноубордів і гірських лиж, свій зимовий відпочинок у Буковелі можна урізноманітнити катанням на санках і ковзанах. Але найголовніше те, що в Буковелі завжди є сніг. Траси розташовані на підготовлених схилах, оснащених сніговими гарматами і ратраками. Так що, якщо ви хочете потрапити у справжню зиму, надихатися свіжим повітрям і провести активний відпочинок взимку - Буковель - те, що треба!

Буковель - курорт, в якому не буває поганої погоди, тобто навіть в негоду він прекрасний. Літній відпочинок в Буковелі - зелені луки і ліси, блакитні озера і величні гори. Влітку Буковель є популярним місцем для альпінізму, прогулянок, гірської їзди на велосипеді і верхової їзди. Відпочинок в Буковелі восени - це яскраві фарби, аромати трав і квітів. Осінь в Буковелі - це збір ягід і грибів, риболовля, катання на конях. Відпочинок навесні - це захоплюючі туристичні маршрути та екскурсії, рафтинг та багато іншого.


Буковель
Місцевий час:
23:03, 25.04.2019
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97