Карпати

Коротка інформація

    Перлина України - Карпати! Неймовірної краси гірські пейзажі, чисте повітря, глибини української народної культури, краї Гуцульщини і Буковини, поєднання з природою - усе це чекає на Вас у турах до Карпат! Ця частина Західної України цікава та прекрасна як улітку так і взимку. Літом Ви зможете насолодитись різноманітними екскурсіями, помилуватись красою гір та річок, відвідати фестивалі. Взимку - екстрім, адреналін, спорт та здоров'я на гірськолижних курортах, які не поступаються умовами лижному відпочинку за кордоном.

Опис

    Відпочинок в Карпатах відкриє вам зелену казку гірських вершин. Древні смереки, чисті гірські річки, прозорі озера, вируючі водоспади – все це зібрала для вас природа в одному куточку під назвою Карпати.
Відпочинок в Карпатах – це найсвіжіше в Україні повітря та найбільш екологічно чистий регіон України. Карпати – це куточок дикої, незайманої природи.

    Карпати – це екзотичний гуцульський регіон, неповторна краса і різномаїття краєвидів. Саме тут знаходяться і найвища гора України – Говерла (2061м), і географічний центр Європи поблизу селища Ділове, що на Рахівщині, і найвисокогірніше в Україні озеро Бребенескул (1801м над рівнем моря).

    В горах, здається, відступають всі проблеми, з Вами залишаються тільки необмежений простір та висота, вершини, оповиті таємничими давніми легендами.

     Якщо Ви хочете побувати в Карпатах, відчути подих гір, помилуватись гірськими краєвидами та історичними пам'ятками архітектури і природи, послухати мелодійний гомін кришталевих джерел і водоспадів, відвідати таємничі печери та нескінченні гірські полонини, покататись на гірськолижних трасах, то туристична компанія «Сімейний відпочинок» завжди рада бачити Вас!

Гори

    Українські Карпати є основою Карпатського рекреаційного регіону. Карпатський рекреаційний регіон - рекреаційний регіон загальнодержавного значення. Завдяки своїм сприятливим кліматичним умовам і неповторній природі Карпати кожного року ваблять до себе тисячі відпочивальників з усієї України і закордону. Гори Карпати - чудове місце для активного відпочинку. Відпочинок в карпатах - це найкращі, незабутні враження. Серцем Карпат є місто Яремче. Звідси починаються всі дороги до найцікавіших місць Українських Карпат. Горгани, Чорногора, Мармароси - саме такими масивами представлені Українські Карпати. Якщо перші два, особливо Чорногора, є вельми відомі й обходжені туристами, то в Мармароси мало хто "потикається". Проте саме Мармароси є найбільш дивовижною місциною в Карпатах: стрімкі скелясті вершини, неймовірні перепади висот, складні погодні умови практично ввесь рік, безкраї, безлюдні гірські простори - саме так можна описати цю мальовничу частину Українських Карпат...

    Гори Карпати – то унікальна й казкова місцевість, одна лиш згадка про яку гріє душу приємними спогадами чи бажанням відвідати гори. Гуцульська пісня, голос трембіти, запальний танок чи цікавий фестиваль у поєднанні з неповторними пейзажами навік закохають у себе кожного, хто хоч раз тут побував. 

Цікаві факти
  • Найвисокогірніше місто України - це Рахів. Середня висота його становить 820 м над рівнем моря. У цього міста є ще один рекорд - найбільший перепад висоти між вулицями в 600 м:найвища 1000 м, найнижча (400 м).
  • Найглибше розташована лікарня - селі Солотвино Закарпатської області. В Солотвино понад 200 років добувають сіль вищої категорії. У 1968 році співробітники Ужгородської філії Одеського НДІ курортології вирішили використати мікроклімат копалень для лікування хворих на бронхіальну астму. І відкрили алергологічну лікарню на 250 місць. Підземні палати, розташовані на глибині 206 і 282 м від поверхні землі у товщі соляного пласта.
  • Найдовший залізничний тунель на відрізку Скотарське - Бескид довжина якого 1747 м, споруджений в 1887 р.
  • Найбільший кам'яний залізничний міст знаходиться у смт. Ворохта, побудований в 1895 р. При довжині 130 м проліт становить 65 м. Це є один з найбільших кам'яних мостів у цілому світі.
  • Найбільше гірське озеро - це Синевир на Межигірщині на Закарпатті. Площа озера 7 га, глибина майже 24 м. У народі називають "синім оком",або "карпатською Ріцею". Висота 989 м над рівнем моря.
  • Найменше дерево з тих, що ростуть в Україні – верба туполиста. Висота її становить 12-15 см, зустрічається на вологих вапнякових скелях в альпійському поясі Карпат, зокрема на г. Близниця.
  • Духовий музичний інструмент - трембіта, яка становить собою дерев'яну трубу без бокових отворів,і сягає 4 м по довжині. Зустрічається здебільшого на Гуцульщині, Буковині, та на Бойківщині. Діапазон трембіти - до 2,5 октав, чутність звуку - більше 10 км.
Карпати
Місцевий час:
23:09, 25.04.2019
Луців
Святослав
менеджер напрямку
тел:+380322438822
напрямки: активний і екстримальний відпочинок, гірськолижний відпочинок, сплави, альпінізм, повітряні кулі
Литвин
Марія
менеджер напрямку
тел:+38 067 67 57 715 icq: 622820570
напрямки: Болгарія, Греція, Грузія, Єгипет, Кіпр, Туреччина, тури по Україні, візова підтримка, бронювання турів та готелів
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97