Крим

Коротка інформація
Крим - мальовничий півострів на півдні України, рекреаційні можливості якого є унікальними. Сама природа створила тут прекрасні кліматичні умови для відпочинку. Відпочинок в Криму - це цілющий клімат, тепле море, сонце, пляжі, гори. І це лише маленька частка того, що приваблює туристів на відпочинок до Криму, який завжди славився своїми курортами, чудовими винами, пам'ятниками історії, культури та мистецтва. Готелі Криму пропонують широкий спектр послуг по розміщенню груп і індивідуалів, організації семінарів,  конференцій та корпоративних виїздів.
Унікальні методики лікування в санаторіях Криму дозволяють відновлювати здоров'я при самих важких недугах.  Відпочинок в Криму - найкращий спосіб поєднати чудовий відпочинок з ефективним оздоровленням!
Опис

Автономна Республіка Крим — адміністративна одиниця на півдні України, розташована на Кримському півострові. На заході і півдні омивається водами Чорного, на сході — Азовського морів.Територія – 26,1 тис. кв.км. Протяжність: із заходу на схід – 360 км, з півночі на південь –180 км

Клімат Криму займає прикордонне положення між помірним і субтропічним географічними поясами. Літо - основний курортний сезон в Криму. Влітку тут переважає ясна, помірно спекотна маловітряна погода, температура повітря тримається в межах +20-28С тепла, але без виснажливої спеки. Повітря освіжає легкий бриз та гірсько-долинні вітри. Дощі випадають рідко і в основному це короткочасні зливи. Кількість сонячних днів у році в Криму від 270 до 286, похмурі дні припадають в основному на глибоку осінь та зиму. 

У Криму не буває різкого коливання атмосферного тиску, що особливо впливає на самопочуття. По більшості лікувально-кліматичних факторів, Крим випереджає такі регіони відпочинку як Туреччина, Єгипет, Таїланд та інші, поступаючись їм за рівнем сервісу та розваг. Крим безумовно більш придатний для оздоровлення та лікування. Тут нараховується понад 600 санаторно-курортних і оздоровчих установ. Туроператор "Сімейний-відпочинок" порадить найкращі з них, які відповідатимуть гарному співвідношенні ціна-якість. 

Популярність Криму серед туристів постійно росте: за останні 70 років потік туристів збільшився в 100 разів. Це не дивно: Кримська природа представляє особливу цінність, причому не лише в туристичному аспекті, але і в плані науково-дослідної роботи. Саме тому Кримська влада активно працює над захистом і розвитком 33 державних заповідників, в яких представлена жива і нежива природа. Найближчі плани по облаштуванню півострова торкаються створення Національного природного парку «Таврида» в Кримських горах, в якому будуть зібрані усі природні комплекси, що мають екологічну, історичну або естетичну цінність. Парк буде використаний в освітніх, наукових і культурних цілях.

Море
 Чорне море - це дивовижний рай, який знаходиться в басейні Атлантичного океану. Як відомо море омиває береги не лише України, але і Росії, Румунії, Болгарії, Туреччині і Грузії. По поверхні Чорного моря проходить водний кордон між Європою і Малою Азією. Площа 422 000 км, найбільша глибина 2210 м.
Чорне море - прекрасне місце для відпочинку, спорту і розваг. На відпочинок на Чорному морі запрошують такі популярні курорти Криму: Євпаторія, Севастополь, Ялта, Алушта, Судак, Феодосія та інші. М'який клімат, повітря, насичене морськими солями, цілющі грязі та мінеральні води, ласкаве Чорне море, мальовничі ландшафти, чудова погода, велика кількість фруктів - все це сприяє відновленню душевних і фізичних сил після важких трудових буднів і турбот. А відвідини численних природних та історичних визначних пам'яток зробить відпочинок насиченим і пізнавальним. З року в рік тисячі туристів їдуть на власні очі побачити архітектурні шедеври Південного узбережжя Криму: Генуезьку фортецю Судака, покуштувати знамените шампанське з підвалів князя Голіцина, відвідати картинну галерею І. К. Айвазовського у Феодосії і древнє місто Пантікапей у Керчі, побувати в Національному заповіднику «Херсонес Таврійський »та відвідати легендарний Севастополь, побачити стародавні мечеті Євпаторії і печерні міста.Крім того, відпочинок на Чорному морі чудово підходить як для молоді, так і для сімейних пар з дітьми. Аквапарки, різні атракціони, дельфінарії, концерти та фестивалі, розвинена інфраструктура розваг - все це подарує яскраві враження та емоції від відпочинку на Чорному морі. Велика кількість санаторіїв і готелів, від зовсім недорогих, до люкс-класу завжди готові гостинно відчинити свої двері перед Вами.
Гори
Кримські гори — гірська система на півдні Кримського півострова.Простягається вздовж чорноморського узбережжя на 180 км із південного-заходу на північний-схід, від мису Айя на околицях Балаклави до мису Іллі біля Феодосії. Ширина гірської смуги до 60 км. Площа — близько 10 тис. км². Переважні висоти 700–1200 м. Західна частина великої Кримсько-Кавказької гірської країни. Найвища гора — Роман-Кош (1545м).
Крим підходить для будь-яких видів відпочинку. Кримські гори однаково привабливі і взимку, і літом. У Криму є безліч пішохідних маршрутів. Найбільш популярні серед туристів такі місця, як печерні міста, Великий Каньйон, таємничий водоспад Учан-су, велична гора Ай-Петрі, Чатир-Даг і інші чудові місця. У будь-яку пору року тут можна практикувати альпінізм, оскільки усі маршрути відповідають Європейським стандартам. Якщо ви хочете випробувати абсолютно нові відчуття - спробуйте подорож по кримських велосипедних маршрутах: зручні дороги і прекрасні краєвиди не залишать вас байдужим.
Цікаві факти
                Географія
Розташування
По своєму широтному розташуванню Кримський півострів знаходиться рівно від екватора та Північного полюса.

Населення
В Криму проживають 2 мільйони осіб (чоловіків 46%, жінок 54%).

Національності Криму
Тут проживають громадяни більше, ніж 125-ти національностей.

               Природа
Найвищий водоспад в Криму та в Україні водоспад - Учан-Су на однойменній річці в околицях Ялти, на південному схилі Ай-Петринського гірського масиву. Вода падає з висоти 98 метрів, нижче формуються ще три значно менших водоспади. Для порівння: висота Ніагарського водоспаду 53м.

Найбільша печера Криму. Найдовша карстова порожнина в Криму - Червона печера. Її протяжність становить 16 000 м, вона також тримає першість і по інших критеріях: по площі (52 600 м2) і по об'єму (200 000 м3). Найдовша печера в Україні - шахта Солдатська глибиною 517м.

Найглибший каньйон Криму та України - Великий Каньйон Криму. Розташований в глибині північного схилу Ай-Петринського гірського масиву. Його максимальна глибина досягає 320 м, самі вузькі місця між протилежними схилами - від 3-х до 5-ти метрів.

               Техногенні
Найдовший тролейбусний маршрут в світі - тролейбусна траса "Сімферополь-Ялта", протяжністю 85 км. Запущений в червні 1961році.

Найвищий маяк в СНД - башта Євпаторійського маяка висотою в 52 м. Дальність дії головного ліхтаря досягає 20 миль.

Розв'язка "Гурзуфський міст" - це найдовший вигнутий (не прямий) міст у Європі!

Єдиний у світі сільський трамвай і найкоротша трамвайна лінія.
Трамвайну лінію довжиною 1800 метрів побудували понад 20 років тому на замовлення дирекції пансіонату "Береговий" для перевезення відпочиваючих, проте трамваєм можуть користуватися усі бажаючі, таким чином, він стає повноцінним громадським транспортом.

Найпотужніша електростанція на сонячних батареях.
Австрійська компанія Activ Solar в кінці 2011 року завершила будівництво сонячної електростанції в селі Перово. Загальна потужність станції виросла до 100 МВт, що дозволяє називати її найбільшою електростанцією в світі. По цьому показнику станція "Перово" перегнала сонячний парк "Сарнія" в Канаді (97,5 МВт).

Найбільш відвідувана вулиця України - Набережна Ялти. В рік по Набережній гуляє понад 700 тисяч гостей міста, не враховуючи самих ялтинців.

Крим
Місцевий час:
23:08, 25.04.2019
Литвин
Марія
менеджер напрямку
тел:+38 067 67 57 715 icq: 622820570
напрямки: Болгарія, Греція, Грузія, Єгипет, Кіпр, Туреччина, тури по Україні, візова підтримка, бронювання турів та готелів
Нич
Христина
менеджер напрямку
тел:+38 032 275 86 02
напрямки: дитячий відпочинок, тури по Україні, екскурсійні тури Європою, лікувальні та паломницькі тури, візова підтримка, бронювання турів та готелів
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97