Львів

Коротка інформація
Місто-легенда, місто-роман... Львів можна читати сторінку за сторінкою. Коли б Ви приїхали сюди у Середньовіччя, здавалося б, що це галасливе портове місто, а за міськими мурами шумить море. Люди різних верств, рас та національностей, легкий та безпечний уклад життя і битники-батяри. А поруч – вишуканої архітектури будинки, величні пам’ятники на честь видатних подій та історичних діячів, парки, що розкинулись на багато верст, чаруючої краси ландшафти і яскравий орнамент, укладений з церков та костелів.
Погода може виявитись дощовою, люди – дивними, зате кава, круасани і архітектура – не гірші, аніж у Відні. І вслід за відомою пісенькою, щось всередині повторює: «Коли б народитись я ще раз хотів – то тільки у Львові...»
Опис

З драматизмом історії Львова мало хто може зрівнятись. Сьогодні – це одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в спадщині ЮНЕСКО. Місто протягом століть будували найкращі архітектори з цілої Європи. А лише 60 років тому, коли Львів увійшов до складу СРСР, комуністичні ідеологи виношували убивчі плани – зрівняти з землею стару частину Львова та збудувати на її місці широкі сучасні проспекти типового радянського міста з гігантським пам’ятником Леніну на замковій горі.
Тоді доля вберегла місто. Як зрештою і раніше.Це справді неймовірно, але, не зважаючи на дві світові війни, що прокотились Львовом (протягом останніх 100 років місто сім разів переходило з рук в руки внаслідок воєнних дій), всі архітектурні шедеври дійшли до наших часів в оригінальному вигляді.
Львів – це унікальне поєднання культур Заходу та Сходу. Де ще в межах 10-хвилинної пішої прогулянки ви зможете побачити чудові зразки української, польської, вірменської, єврейської, німецької, австрійської та інших культур? Львів – це захована перлина Європи, яку поволі відкриває для себе світ. Навіть досвідчені мандрівники кажуть, що Львів для них є одним з найнесподіваніших відкриттів.

Місто кави та шоколаду

Історія задає тон та смаки. 1683 року уродженець Самбірщини (поблизу Львова) купець та перекладач Юрій-Франц Кульчицький став одним з героїв оборони Відня від турків. Кульчицький, який досконало знав турецьку, здійснив сміливу шпигунську операцію, що стала вирішальною в знятті облоги столиці Австрії. В нагороду від вдячних віденців українець отримав 300 трофейних мішків кави з турецького табору та будинок в центрі Відня, де вже незабаром запрацювала кав’ярня «Під синьою фляжкою».

Так кава прийшла до Центральної Європи. Згодом, саме з приходом австрійської влади на терени Галичини наприкінці 18-го століття, солодкі традиції міцно осіли та набули місцевого колориту у Львові.

Сьогодні Львів – це рай для ласунів. В місті десятки закладів, де варять чудову каву та шоколад, готують власні цукерки та солодощі. В данину традиції, більшість цукерень оформлені в стилі Австро-угорської монархії часів сецесії. У них ти немов поринаєш в часи імператора Франца-Йосифа, а виходячи на вулицю дивуєшся, що надворі ХХІ століття.

Львівське пиво – то є кляса

Якщо ви попросите львів’янина познайомити вас з місцевим пивом і кухнею, він не буде мучити вас розповідями про те, що пиво у Львові почали варити ще 1425 року; що місцева пивоварня, збудована 1715 року і яка функціонує до сьогодні, є давнішою за знаменитий «Guinness»; що в часи, коли Львів опинився у складі СРСР, для кремлівських вождів у Москві відправляли спеціальні авіарейси з ящиками львівського пива. Львів’яни не надто перевантажують своїх гостей цими славними в історії фактами.

Однак, їм таки дуже залежить, аби у вас залишилось добре враження. А тому при першому ж знайомстві львів’янин запровадить Вас до однієї з численних кнайп і успішно переконає Вас надавати перевагу виключно місцевим великим та маленьким пивоварням, які варять живе пиво без консервантів. До пива нагодує Вас стравами львівської кухні – цього чудернацького міксу традиційних страв українців, поляків, євреїв, австрійців, вірмен та інших народів. У багатьох ресторанах варять своє власне пиво. А потім перезнайомить вас з усіма завсідниками львівських кнайп, які матимуть безліч цікавих розповідей для вас.

Дублін, Мюнхен та Прага повинні потіснитися. Адже до цього списку пивних столиць світу безумовно потрібно додати ще й Львів.

Мистецтво та творчість: від Пінзеля до Мазоха

Вражає діапазон мистецького Львова. З одного боку – це місто класичного мистецтва. Львівська опера, філармонія – місця, що задовольнять вимоги справжніх поціновувачів класики. Це місто одного з найвидатніших скульпторів Європи Йогана Георга Пінзеля, роботи якого можна побачити на фасаді Собору Святого Юрія у Львові та в Музеї Пінзеля. Місто Соломії Крушельницької, яка починала як співачка Львівської Опери, а згодом стала примадонною опери Ля Скала у Мілані.

З іншого боку – це місто неординарних ідей та постатей. Ось на одній з вулиць поблизу площі Ринок ви натикаєтесь на скромний пам’ятник письменнику Леопольду фон Захер-Мазоху. Дізнаєтесь для себе, що людина, прізвище якої дало назву такому явищу, як «мазохізм», народилася у Львові, а його твори видавались багатотисячними тиражами. Кілька кварталів поруч і ви опиняєтесь на вулиці Вірменській, де розташовується осередок сучасного мистецтва – галерея «Дзиґа», а також безліч інших галерей та антикварних крамничок.

Свою жагу до творчості львів’яни реалізують усюди – від високих мистецьких салонів до нестандартного оформлення кав’ярень та ресторанів.

Забава цілий рік

Львів – це не просто місто з чудовою архітектурою. Тут постійно щось відбувається. Сьогодні ви смакуєте традиційні страви на конкурсі «Львівська пательня», Святі шоколаду або ж Фестивалі cиру та вина, згодом берете участь у багатолюдній святковій ході під час одного з численних релігійних свят, а після цього насолоджуєтесь джазом на відкритій сцені за участі світових зірок рівня Вінстона Марсаліса.

Місця, де ви можете потрапити на свято, можуть бути цілком несподівані. Адже це не лише центральні площі та концертні зали. Уявіть собі, ви прогулюєтесь містом і раптом потрапляєте на Свято вулиці Вірменської чи Клезмерський фестиваль в Єврейському кварталі Львова. І одразу ж отримуєте запрошення долучитись до спільного святкування, адже без почастунків та традиційних напоїв вас так просто не відпустять.

Справжні фани Львова приїжджають до міста по декілька разів на рік аби лише не пропустити свої улюблені події.

Гроші

Національною валютою України є гривня(грн. UAH). Паперові купюри мають номінали: 1, 2, 5, 10, 50, 100, 200 і 500 гривень. Також існують старіші зразки купюр, усіх номіналів крім 500, які ходять в обігу паралельно з новими. У гривні є 100 копійок з монетами по 1, 2, 5, 10, 25, 50 копійок і 1 гривня.

У Вас не виникне проблем знайти обмінник валют, але курси обміну кращі у вуличних кіосках в центрі міста. Згідно з новим законом Вам потрібно показувати паспорт, або посвідчення особи (для іноземців). Щоб обміняти дорожній чек, шукайте великі солідні з вигляду банки. По Львову є багато банкоматів і багато готелів, ресторанів і магазинів тепер приймають Visa і MasterCard - American Express не дуже популярні.

У банку Ви зможете здійснити обмін валют з євро на гривню і навпаки. Також іноземні гості можуть відкрити рахунок в іноземній валюті, а також здійснювати грошові перекази. Обмін валют також можливий у обмінних офісах в готелях та численних обмінних конторках.

Години роботи:

Банки зазвичай працюють з 10.00 до 18.00, але банківські операції проводяться лише до 16.00.

Дороги

Завжди майте при собі своє посвідчення водія і тех. паспорт авто, щоб сповна насолоджуватись їздою на українських дорогах. Офіційні обмеження швидкості в містах – 60 км/год., за містом – 90 км/год., на дорогах з роздільним рухом – 110 км/год, на автострадах – 130 км/год. 

Години роботи

Більшість магазинів та супермаркетів працюють з 9:00 до 20:00, без обідньої перерви у будні та вихідні дні. Також по місту є достатня кількість цілодобових продуктових магазинів, на околицях міста працюють цілодобові супермаркети. У більшості з них можна розрахуватися кредитними картками.

Алкоголь

У Львові споживати слабоалкогольні напої можна з 18 років, міцні алкогольні напої – з 21 року. На вулиці і в громадських місцях заборонено вживати алкогольні напої, інакше Ви ризикуєте мати проблеми з міліцією.  Купити алкоголь і тютюн в магазинах можна лише з 10:00 до 22:00 в інші години лише в закладах харчування.

Wi-Fi і Інтернет

Зловити Wi-Fi у Львові не складе великої проблеми. Зараз більшість кафе, ресторанів і готелів по місту пропонують безкоштовний Wi-Fi. Безплатний Wi-Fi також є на основних площах міста, в аеропорту і на вокзалі.

Якщо у Вас не має можливості скористатись Wi-Fi, але потрібен Інтернет.  Можна піти в інтернет кафе, де можна посидіти в інтернеті, пограти в ігри, чи подивитись фільми.

Пошта

Головна Пошта. Вул. Словацького,1 79000

тел. (032) 261-02-07

Години роботи:

Пон. - п’ят.    08:00-20:00 

Суб.: 08:00-16:00  Нед.:09:00-15:00

Перелік всіх поштових відділень можна знайти на сайті УкрПошти.

Корисні телефонні номери при надзвичайних ситуаціях:

Служби екстреного виклику:

101- Пожежна допомога
102 – Міліція
103 – Швидка медична допомога
104 - аварійна служба газової мережі

Довідкові послуги:

109 – Довідкова служба
1589 – Довідка міста
173 – Замовлення міжміських розмов
1567 – Довідка аптек
121 – Служба точного часу
122 – Служба погоди
1558 - цілодобово - Телефон довіри "Ставропігіон"
261-36-01 - Управління захисту прав споживачів

Транспортні служби

1505, 226-20-68 - Залізничний вокзал, довідка
226-10-06 – Приміський залізничний вокзал
229-81-12 - Аеропорт
272-75-58 – Каси авіаквитків (Україна, СНД)
272-78-18 - Каси авіаквитків (міжнародне сполучення)
263-24-97, 263-24-73, 294-98-17(довідка) - Автовокзал (міжнародні та міжобласні напрямки)

Гори

Карпати - незайманий світ

1,5 години автомобілем і ви в українських Карпатах, які цікаві для мандрівників у будь-яку пору року. Мінімум цивілізації, максимум задоволення та відпочинку і тілом, і душею. Карпати – це не лише незаймані гори, але й самобутня культура гірських мешканців. Місцеві традиції, фольклор, святкування, народний одяг не змінюються століттями, а про карпатську гостинність розкаже вам кожен, хто тут побував.

Влітку – це піші, кінні і велосипедні прогулянки горами, сплави по річках, польоти на літальних апаратах різних конструкцій.

Взимку – гірськолижні курорти Славське, Тисовець, Плай та інші пропонують повний спектр послуг для шанувальників зимових видів спорту. Український уряд уже задекларував, що готуватиме кандидатуру Львова на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року, відтак спортивна інфраструктура лише покращуватиметься.

По дорозі зі Львова до гір можна відвідати невеличкі міста та села Львівської області, які, як і Львів, багаті на історичні пам’ятки. Або ж завітати до популярних водних курортів Трускавця, Східниці та ін., попити оздоровлювальної водички та прийняти релаксаційні процедури.

Міста, цікаві місця і музеї

10 речей, які треба зробити у Львові

 

1.Оглянути місто з ратуші

Для мешканців та гостей міста піднятись на Ратушу - це  "погляд на казку".
Тут можна помилуватися краєвидами древнього міста, помріяти, загадати бажання...
Оглядовий майданчик на ратуші відкритий з 1851 року. Ще тоді львів’яни піднімались на вежу, щоб подивитись на чудовий краєвид всієї центральної частини Львова.
 Для того, щоб потрапити на оглядовий майданчик, вам доведеться подолати 408 сходинок.
Сучасна ратуша має  прямокутну форму. Це  чотириповерхова будівля з внутрішнім подвір'ям і триярусною квадратною вежею заввишки 65 м.
Також усі бажаючі можуть подивитися на роботу механізму одного з найстаріших в Україні годинників. Йому понад 160 років і він родом з Відня.
Адреса: Львівська міська рада — пл. Ринок, 1 (4 поверх). Години роботи:  щоденно з 9.00-17.00.

 

2. Спробувати смак живого львівського пива

Львівське — найстаріший бренд  українського пива, що випускається з 1715 року Львівською броварнею. 
Львівське пиво було знане у Європі. Особливо цінувались «Bawar», «Porter Іmperial», «Exportowе»  за їх високі смакові  якості. І сьогодні  «Львівське» пиво не зраджує своїм традиціям, тому варять його  за традиційним рецептом, що практично не змінювався за всі 300 років існування марки. Скуштувавши цей чудовий хмільний напій, можна доторкнутись до славного минулого міста Лева. А зануритись в історію виготовлення  та споживання бурштинового напою  ви можете в львівському музеї пивоваріння.
Адреси:
Музей пивоваріння - вул. Клепарівська, 18, тел. (0322) 294-80-65, 294-80-26
Хмільний дім Роберта домса - вул. Клепарівська, 18
Білий Лев – вул. Лесі Українки, 15

 

3.Піднятись на замкову гору

Неспішна прогулянка  по  вулиці Кривоноса і парку “Високий Замок” приведе вас до Замкової гори, піднявшись на яку вашому оку відкриється неймовірний краєвид міста. Вдивляючись у вулички, ви зможете відшукати  все нові і нові привабливі куточки Львова, які варто побачити. Оглядовий майданчик знаходиться на висоті 413 метрів над рівнем моря. Це штучний курган, насипаний в 1869—1900 роках польською громадою міста на честь 300-ліття Люблінської унії. Окрім цього, Замкова гора або гора «Високий Замок» являє собою комплекс пам'яток: парк "Високий замок", заснований в 1835 році; городище давньоруського міста Львова (пам'ятка археології національного значення); грот і скульптури левів (пам'ятки архітектури національного значення), і власне рештки Високого замку, який  був збудований в XІІІ ст. під керівництвом Галицько-Волинського князя Лева на Замковій горі. Замок, що повторював обриси вершини гори, у плані мав форму сильно витягнутого прямокутника із чотирма вежами на кутах. Уже  наприкінці XІІІ - початку XІV замок перебудовується в камені. Закладення кам'яного, так званого Високого замку, в 1362 за традицією приписується польському королю Казимиру III, що захопив Галицьку Русь.  У 1869 майже повністю знищені залишки старої фортеці були розібрані. Зберігся лише фрагмент південної кам'яної стіни з бійницями, що обгороджувала в'їзд на територію замку.

Адреса: Парк “Високий замок” - вул. М Кривоноса

       

4. Потрапити на міське свято

В цьому чудовому місті Вас ніколи не залишить відчуття свята, коли б Ви його не відвідали: взимку, навесні, влітку, восени - у будь-яку пору року можна насолодитись неповторним дійством одного з численних фестивалів Львова - фестивальної столиці України. А фестивалів у Львові понад 50 і на будь-який смак! Відкрийте для себе Львів «Джазовий», чи «Шоколадний», чи «Кавовий» і ви поринете в атмосферу радості та свята.
Сплануйте, який саме фестиваль Ви відвідаєте, перейшовши за посиланням:
http://www.ot-ot.lviv.ua/uk/types/festivals/

       

5.Спробувати львівської чоколяди

Історія шоколаду почалась  у  Львові ще за часів Середньовіччя, й тепер разом з пивом та кавою він є одним з головних гастрономічних скарбів, що здатний привабити гостей міста давніми традиціями. Ще  у 19 столітті шоколад зі Львова експортувався до всієї Європи. Разом з шоколадом місто подарує вам емоції та почуття, народжені у Львові.
І це не тому, що ми вирощували кращі какао боби чи володіли надзвичайними технологіями, просто наші кондитери зуміли вкласти у кожну зроблену цукерку, кожну плитку справжнього шоколаду маленький, але завжди найсолодший кусочок рідного Львова!

 6.Скуштувати львівської кави

Історія кави по-львівськи розпочалася у кінці 18 століття, з приходом австріяків, які і відкрили для львів’ян усі тонкощі кавоваріння, створюючи у місті численні цукерні та кав’ярні, де заможні мешканці міста могли скуштувати і насолодитися цим напоєм. Кава ставала все популярнішою у різних колах суспільства, і дуже скоро увесь Львів захворів кавоманією.
Пройшло чимало часу, а любов до кави не зникла: львів'яни так і залишились справжніми поціновувачами кави, а у львівських кав'ярнях можна відчути багатий смак кави. Та що там смак! Тут через філіжанку з чорним терпким напоєм, передається уся історія Львова.

      

7. Почути львівських сурмачів

Сурмачi до нашого мiста "прийшли" у XIV столiттi з розвитком магдебурзького права. Коли у Львовi склали привiлейовану громаду, то одним з атрибутiв мiського самоврядування стала справа сурмача.
На сьогоднішній день цю традицію відновили. Кожен гість міста може почути сурмачів, варто лишень стати навпроти головного входу в Ратушу о певній годині (пл. Ринок 1)
•    Будні дні – о 12.00
•    Вихідні дні – з 9.00 – 21.00 (кожну годину)

       

8.Поблукати двориками Львова

Львівські дворики – це загадкові лабіринти, в яких хочеться блукати знову і знову; варто зробити десять кроків від центральної площі великого міста, і тебе вже оточують інші час та реальність; тут відчуваєш себе шукачем скарбів і ніколи не знаєш наперед, що ти зустрінеш: напіврозбитий вітраж чи таємничий замурований портал, забуті розписи чи різьблені гвинтові сходи... 

Адреса: вул. Князя Лева, 2

 

9. Зфотографуватись з найвищим пам’ятником міста

Пам'ятник сажотрусу розташований на даху старовинної будівлі по вулиці Староєврейській, 48. Циліндр, що під пахвою в сажотруса, порожній і без верху, в декількох метрах є труба, в яку безпосередньо по сходах влазить відвідувач ресторану і кидає всередину циліндра монетки. Монетка через отвір в капелюсі падає у пристосовану нижче водостічну трубу і по ній скочується в скриню з «коштовностями». На літній терасі, під час метання монет, відвідувачам видають парасольки і попереджають заздалегідь, що буде йти "грошовий дощ".
Адреса: Концептуальний ресторан «Дім Легенд» - вул.. Староєврейська,48

  

10.Відшукати львівських левів

Яких звірів у Львові найбільше? Зрозуміло, що левів: грізних, усміхнених, сплячих... Є навіть крилаті леви та лев з двома тулубами. У кожного з них своє власне історичне місце у затишку львівських вулиць
І хтозна, а може, все місто існує тільки в їх уяві...Якщо ж ви все-таки наважились на їх пошуки, то ось вам від нас маленька підказка )
Підказка:
1.    пл. Ринок, 1
2.    пл. Ринок, 14 «Венеційська кам’яниця»
3.    пл. Ринок, 4,  «Чорна кам’яниця»
4.    вул. Руська, 4
5.    вул. Руська, 8
6.    вул. Руська, 20
7.    вул. Підвальна, 4
8.    пл. Галицька, 10
9.    вул. кн. Романа, 6
10.    вул. Галицька, 11
11.    пл. Катедральна,1
12.    пл. Катедральна, 2
13.    пл. Ринок, 25
14.    пл. Ринок, 28
15.    пл. Ринок, 31
16.    пл. Ринок, 38
17.     вул. Вірменська, 7 (брама)
18.    пр. Свободи, 12 (Віденська кав’ярня)
19.    вул. Січових Стрільців, 2
20.    вул. Університетська, 1 (Львівський національний університет імені Івана Франка)
21.    пл. св. Юра, 5 (собор св. Юра)
22.    вул. Чупринки, 50-52
23.    вул. Коперника, 27
24.    Високий замок

Цікаві факти

pl.jpg

ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В М. ЛЬВОВІ
Питання: візово-паспортні, громадянства, репатріації і легалізації документів
Фактична адреса:    79011, м. Львів, вул. Франка, 110
Телефони:    (032) 2970861, (032) 2970862, (032) 2970863
Факс:    (032) 2760974
Електронна пошта:    konsulat@mail.lviv.ua
Сайт:    www.lwowkg.polemb.net

ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В М. ЛЬВОВІ
Генеральний Консул, юридичні справи, консульська опіка, культура, навчання питання паспортів, громадянства і репатріації
Фактична адреса:    79005, м. Львів, вул. Коцюбинського, 11А, к. 3
Телефони:    (032) 2601000
Факс:    (032) 2602938
Електронна пошта:    konsulat2@mail.lviv.ua
Сайт:    www.lwowkg.polemb.net
rus.jpg
ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ В М. ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79017, м. Львів, вул. Левицького, 95
Телефони:    (032) 2750577, (032) 2447440, (032) 2761194
Факс:    (032) 2442525
Електронна пошта:    konsrus@lviv.farlep.net , konsrus.lviv@mail.ru
Сайт:    www.lviv.mid.ru
cz.jpg
ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
Фактична адреса:    79057, м. Львів, вул. Антоновича, 130
Телефони:    (032) 2976893
belorus.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО БІЛОРУСІЇ В М.ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79018, м. Львів, вул. Горської, 2
Телефони:    (032) 2372730, (032) 2408102
bra.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО БРАЗИЛІЇ У МІСТІ ЛЬВІВІ
Фактична адреса:    79060, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 116
Телефони:    (032) 2304065
can.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО КАНАДИ В М. ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79005, м. Львів, вул. Богомольця, 2, оф. 4
Телефони:    (032) 2601572
Факс:    (032) 2601154
bel.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО КОРОЛІВСТВА БЕЛЬГІЯ У ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79005, м. Львів, вул. Франка, 14
Телефони:    (032) 2602080
nith.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО КОРОЛІВСТВА НІДЕРЛАНДІВ
Фактична адреса:    79012, м. Львів, вул. Сахарова, 42
Телефони:    (032) 2971449
Факс:    (032) 2971906
lithuania.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО ЛАТВІЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79058, м. Львів, пр-т Чорновола, 57
Телефони:    (032) 2403370
Факс:    (032) 2948223
Електронна пошта:    office@veem.com.ua
k.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В М.ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 72
Телефони:    (032) 2988935
Факс:    (032) 2988935
au.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ АВСТРІЯ В М.ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79005, м. Львів, пр-т Шевченка, 26
Телефони:    (032) 2612014
Факс:    (032) 2612014
kaz.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ КАЗАХСТАН В М. ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79016, м. Львів, вул. Замкнена, 3
Телефони:    (032) 2987748
slo.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ СЛОВЕНІЯ У ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79008, м. Львів, вул. Винниченка, 14
Телефони:    (032) 2988405

de.jpg
ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО ФЕДЕРАТИВНОЇ РЕСПУБЛІКИ НІМЕЧЧИНА В М. ЛЬВОВІ
Фактична адреса:    79008, м. Львів, вул. Винниченка, 6

Львів
Місцевий час:
22:56, 25.04.2019
Нич
Христина
менеджер напрямку
тел:+38 032 275 86 02
напрямки: дитячий відпочинок, тури по Україні, екскурсійні тури Європою, лікувальні та паломницькі тури, візова підтримка, бронювання турів та готелів
Литвин
Марія
менеджер напрямку
тел:+38 067 67 57 715 icq: 622820570
напрямки: Болгарія, Греція, Грузія, Єгипет, Кіпр, Туреччина, тури по Україні, візова підтримка, бронювання турів та готелів
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97