Моршин

Моршин

Коротка інформація
Моршин – невеличке містечко на Прикарпатті, що розташоване серед тисяч квадратних кілометрів екологічно чистих лісів. Сьогодні м. Моршин один з найвідоміших курортів України. Територія, де розміщуються санаторно-курортні і культурно-побутові заклади, відокремлена від житлової зони міста. Всі санаторії розміщені в лісопарковій зоні, тому на території завжди тихо, спокійно, а свіже повітря додає наснаги і відчуття бадьорості. Велика кількість кафе, ресторанів, літніх павільйонів дадуть змогу в колі друзів гарно провести вільний час і відпочити.
Опис
Моршин – це невелике впорядковане містечко на 6000 жителів з добре налагодженим автомобільним і залізничним сполученням, який знаходиться на трасі Львів–Івано-Франківськ на віддалі 85 км від Львова і 95 км від Івано-Франківська.

Клімат Моршина помірно континентальний, вологий, м’який. Літо тут гаряче, вологе, а осінь довга, суха і тепла. Середньорічна температура (+16 С) така ж, як на курортах Кавказьких мінеральних вод. Найбільше опадів в кінці весни і літом. Помітно висока вологість відзначається зранку та ввечері, в день наближається до оптимальної, тому нерідко, не дивлячись на високу температуру, повітря зранку та ввечері здається прохолодним. Найбільш жаркі місяці – липень і серпень (+22 – +24 С), весняні місяці порівняно теплі, осінь не холодна. Таким чином, кліматичні умови курорту дозволяють впродовж року використовувати природні чинники, що доповнюють загальний лікувальний комплекс.


Цікаві факти

    Унікальні джерела Моршина завдяки особливому складу, зокрема підвищеному вмісту сульфатно-магнієвих солей, відновлюють пошкоджені клітини печінки, знімають запальні процеси жовчовивідних шляхів, покращують печінковий кровообіг, нормалізують обмінні процеси і є незамінними в лікуванні захворювань печінки, кишечника, підшлункової залози, цукрового діабету, шлунку та ін.

    Завдяки ефективному лікуванню популярність м. Моршин як курорту зберігається вже понад 100 років. За цей час його відвідали сотні тисяч відпочивальників, щоб набратися здоров’я та наснаги. В літній період маленьке містечко перетворюється в своєрідну Мекку, до якої щорічно приїжджають бажаючі оздоровитися з різних куточків нашої держави та країн близького зарубіжжя.

    Перший лікувальний сезон в Моршині розпочався в 1878 році. Спочатку, зважаючи на кришталево чисте повітря, він був курортом, на якому лікували органи дихання і функціонував виключно як кліматичний. Згодом помітили, що ще кращі результати можна отримати, застосовуючи мінеральні води при захворюваннях шлунку, печінки, кишечнику та підшлункової залози. І увагу вчених-медиків все більше привертають лікувальні властивості мінеральних джерел Моршина. Вже за два роки курорт здобуває славу як бальнеологічний, де лікують мінеральною водою та грязями.

    На початку 20 століття м. Моршин величають Галицьким Карлсбадом та українськими Карловими Варами, і на відпочинок сюди приїжджають заможні люди з сусідніх Польщі та Австро-Угорщини. З кожним роком курорт стає все популярнішим у Європі. За радянських часів відпочивати та лікуватися до Моршина приїжджали люди з усього Радянського Союзу. Після його розпаду основну частину відпочивальників становлять українці. Проте щороку тут збільшується кількість іноземців, для яких м. Моршин за останні 70 років став улюбленим курортом. І це не дивно, адже кваліфікований медичний персонал та лікувальна база Моршину нічим не поступаються таким відомим європейським курортам, як Карлові Вари, Вісбаден, Баден-Баден. А головне – в місті Моршин сповідують унікальну філософію лікування. Суть якої– якісний лікувальний процес, в центрі якого – сам пацієнт.

     В 2002 році Моршин, завдяки стрімкому розвитку курортної інфраструктури, отримує статус міста обласного підпорядкування. Його населення налічує 6 тисяч постійних жителів, а разом з відпочивальниками досягає в залежності від сезону до 10 тисяч людей. Саме місто Моршин знаходиться на висоті 340 км над рівнем моря і оточене лісопарковою зоною, тож ідеально підходить для спокійного відпочинку. Через місто проходить залізнична колія регіонального значення Львів-Стрий – Івано-Франківськ та більшість автомобільних маршрутів Львівської області.

Моршин
Місцевий час:
23:05, 25.04.2019
Литвин
Марія
менеджер напрямку
тел:+38 067 67 57 715 icq: 622820570
напрямки: Болгарія, Греція, Грузія, Єгипет, Кіпр, Туреччина, тури по Україні, візова підтримка, бронювання турів та готелів
Нич
Христина
менеджер напрямку
тел:+38 032 275 86 02
напрямки: дитячий відпочинок, тури по Україні, екскурсійні тури Європою, лікувальні та паломницькі тури, візова підтримка, бронювання турів та готелів
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97