Тpускавець

Коротка інформація
Трускавець - всесвітньо відомий бальнеологічний курорт, розташований у мальовничій долині передгір’я Cхідних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря на відстані 105 км від Львова. Львівський аеропорт і залізниця сполучають його з найбільшими містами України та країнами Європи. Населення Трускавця – 26,6 тис. чоловік.
Опис
Трускавець - затишний і екологічно чистий регіон, що розташований біля самого підніжжя Карпат, оточений мальовничими пагорбами і зеленим лісом, наповнений кристально чистим повітрям. Датою заснування оздоровниці вважають 1827 рік.

Для Трускавця характерний помірно-континентальний клімат із середньорічною температурою + 7,6 ° C, що благотворно впливає на лікування і доповнює оздоровчі програми курорту. Місто вражає різноманітністю джерел мінеральних вод і покладами озокериту. Аналогом знаменитої карлововарської солі є трускавецька сіль "Барбара", яку виварюють з високомінералізованих розчинів солі - ропи.

Цілюща, з унікальними лікувальними властивостями, мінеральна вода «Нафтуся» принесла місту популярність. Її утворення в якійсь мірі пов’язане із затверділими залишками нафти, звідси й така благозвучна назва. «Нафтуся» благотворно впливає на процеси травлення, лікує хронічні запалювальні хвороби нирок, печінки і жовчних шляхів, а також захворювання, пов'язані з порушенням обміну речовин, в тому числі й цукровий діабет.

Цікаві факти
Лікування
  • Ваше лікування починається з першого прийому лікарем. На основі даних Вам будуть призначені процедури, що входять у вартість путівки. Можливо, будуть рекомендовані додаткові аналізи чи процедури за додаткову оплату. Якщо Ви самі хочете розширити перелік процедур за свій кошт, обов'язково проконсультуйтесь з лікарем.
  • Якщо Ви приймаєте якійсь лікарські препарати, не забудьте взяти їх з собою в необхідній кількості, а також обов’язково повідомте Вашому лікарю які препарати Ви приймаєте.
  • Потім Вам необхідно звернутись до медсестри, котра розробить графік прийому призначених процедур.
  • Процедури відпускаються строго в зазначений у Вашій карті час. Якщо Ви пропустили зазначений час, то процедура відпускається тільки по можливості.
  • В неділю процедури не відпускаються.
Харчування
  • Харчування в більшості санаторіїв дієтичне та надається відповідно до кількох видів дієт, одна з яких буде Вам рекомендована Вашим лікуючим лікарем.
  • Відповідальність за якість та калорійність запропонованого харчування несе адміністрація закладу, якщо щось інше не вказане в договорі чи путівці.
  • Якщо Ви бажаєте харчуватися у звичному для Вас режимі (не дієтична їжа), то Вам запропонують харчування по типу «шведський стіл».
  • Харчування у святкові та вихідні дні без змін.
Міський транспорт в Трускавці

Маршрут 1, Графік руху: 6:45-17:00,вартість: 1.5 грн.: Курортна поліклініка №2 - ДЛРКК "Ріксос Прикарпаття"
вул. Городище –> вул. Карпатська –> вул. Помірецька –> вул. Шашкевича –> вул. Стебницька –> вул. Мазепи –> вул. Сагайдачного –> вул. Дрогобицька

Маршрут 2, Графік руху: 6:45-21:00,вартість: 1.5 грн.: Залізничний вокзал - Бювет №2
вул. Воробкевича –> вул. Стебницька –> вул. Мазепи –> вул. Дрогобицька –> вул. Бориславська –> вул. Героїв УПА –> вул. Суховоля

Маршрут 3, Графік руху: 6:45-17:00,вартість: 1.5 грн.: Міська лікарня - Бювет №2
вул. Данилишиних –> вул. Івасюка –> вул. Стебницька –> вул. Мазепи –> вул. Сагайдачного –> вул. Бориславська –> вул. Героїв УПА –> вул. Суховоля

Тpускавець
Місцевий час:
23:07, 25.04.2019
Литвин
Марія
менеджер напрямку
тел:+38 067 67 57 715 icq: 622820570
напрямки: Болгарія, Греція, Грузія, Єгипет, Кіпр, Туреччина, тури по Україні, візова підтримка, бронювання турів та готелів
Нич
Христина
менеджер напрямку
тел:+38 032 275 86 02
напрямки: дитячий відпочинок, тури по Україні, екскурсійні тури Європою, лікувальні та паломницькі тури, візова підтримка, бронювання турів та готелів
032 243 77 22
067 671 38 83
79017, м.Львів
вул. К.Левицького,97